استراماچونی: در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در تهران زندگی می کردیم

به گزارش تور کانادا، وکلای من با مسوولان بانک هایی که از شیوه های غیرقانونی پرداخت به ما گزارش می دادند در ارتباط بودند، علی رغم اینکه در آگوست گذشته اولین اخطار را به باشگاه استقلال دادیم، شرایط تفاوتی نکرد و به همین دلیل من از نظر قانونی دیگر نمی توانستم به این کار ادامه بدهم، البته من مطمئنم این مسائل به دلیل تحریم ها است. این ها مسائلی بود که مستقیما روی کار من تاثیر می گذاشت.

استراماچونی: در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در تهران زندگی می کردیم

سرمربی استقلال می گوید به دلیل شیوه پرداخت این باشگاه نمی توانست به کارش ادامه بدهد.

به گزارش ورزش سه، آندره آ استراماچونی بعد از کسب نتایج بسیار خوب و رساندن این تیم به صدرجدول رده بندی شب بازی با پیکان ایران را ترک کرد تا این تیم در سه بازی آخر خود سرمربی روی نیمکت خود نداشته باشد و باشگاه استقلال در شرایط بحرانی قرار بگیرد.

استراماچونی در گفت و گو با کوریره دلواسپورت که روزنامه ورزشی شهر رم است صحبت های جالبی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

در تهران چطوری و کجا زندگی می کردی؟

در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در شمال شهر تهران زندگی می کردیم، با چندصد متر فاصله از سفارت ایتالیا. این یک منطقه زیبا و با بالاترین سطح سرویس دهی، مراکز خرید و رستوران ها است اما برای تمرین به دو قسمت مختلف شهر می رفتم. یک راننده حرفه ای داشتیم اما به خاطر ترافیک شهر تهران همواره رفت و آمد ما خیلی طول می کشید. به همسرم می گفتم آیا وقتی در رم هم هستیم، اینقدر در خصوص ترافیک حرف می زنیم؟

علت اینکه تصمیم به ترک قرارداد گرفتید چه بود؟

وکلای من با مسوولان بانک هایی که از شیوه های غیرقانونی پرداخت به ما گزارش می دادند در ارتباط بودند، علی رغم اینکه در آگوست گذشته اولین اخطار را به باشگاه استقلال دادیم، شرایط تفاوتی نکرد و به همین دلیل من از نظر قانونی دیگر نمی توانستم به این کار ادامه بدهم، البته من مطمئنم این مسائل به دلیل تحریم ها است. این ها مسائلی بود که مستقیما روی کار من تاثیر می گذاشت.

از 6 ماه حضور در تهران چه چیزی برای گفتن داری؟

اگر نخواهم به مسائل فوتبالیم اشاره کنم تجربه فوق العاده ای بود. من مردمی را پیدا کردم با هیجان بیش از حد به فوتبال با ورزشگاه هایی که اغلب پراز تماشاگر بود. خانواده من هم در اینجا شرایط خوبی داشتند و ما روابط محبت آمیز بسیاری بدست آوردیم.

طرفداران استقلال به خاطر تو به خیابان ها آمدند.

این هنوز من را هیجان زده می نماید، چیزی که با حضور هزاران نفر از آنها رخ داد. آنها همواره من را دوست داشتند و حتی با لباس اینتر به ورزشگاه می آمدند تا حس خانه را در من ایجاد نمایند. این یک تجربه واقعا زیبا بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 122

به "استراماچونی: در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در تهران زندگی می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: در یک پنتهاوس با یک چشم انداز بسیار زیبا در تهران زندگی می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید