بخشودگی جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام های کمتر و بیشتر از 100 میلیون تومان

به گزارش تور کانادا، جهاندیده گفت:از ابتدای تیرماه بخگرددگی جریمه تاخیر مازاد 6 درصدی وام های کمتر و بیشتر از 100 میلیون تومان در صورتی بخشیده می گردد که مشتری خوش حساب باشد.

بخشودگی جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام های کمتر و بیشتر از 100 میلیون تومان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، جهاندیده مدیر امور اعتباری بانک ملت در مورد علت اجرا نشدن بخشش جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام های زیر 100 میلیون تومان اظهار کرد: ما حدود 6 هزار میلیارد سهمیه در این بخش داشتیم که تمام آن پرداخت شده است، البته افرادی که در زندان ها بودند و صاحبان مسکن های روستایی در اولویت اول قرار داشتند.

وی ادامه داد: شهروندانی که به آن ها جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام تعلق گرفته است، می توانند به واحد بازرسی و پیگیری بانک ملت مراجعه نمایند. در حال حاضر افراد می توانند با مراجعه به بانک از بخشش 6 درصدی بهره مند شوند، اما نرخ قرارداد از آن ها گرفته می گردد.

این مقام مسئول اعلام کرد:در صورتی که مشتری توان پرداخت اقساط را نداشته باشد بانک با آن ها همکاری لازم را می نماید. اگر فردی در بازه زمانی معین شده به بانک مراجعه کند،نه تنها جریمه دیرکرد بخشیده می گردد در صورتی که اقساط خود را به موقع پرداخت کند، قسط های آخر را به وی می بخشیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، جهاندیده در سرانجام گفت: سال جاری دولت برای بخگرددگی جریمه دیرکرد وام بودجه ای در نظر نگرفته است. اگر افراد تا تاریخ 99/3/31 وام زیر 100 میلیون تومان دریافت نموده اند جرائم دیر کرد آن قابل بخشش است، اما بعد از این تاریخ بخگرددگی جریمه تاخیر مازاد 6 درصدی وام های زیر 100 میلیون و بالای 100 میلیون تومانی در صورتی مشمول بخگرددگی می شوند که مشتری خوش حساب باشد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 802

به "بخشودگی جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام های کمتر و بیشتر از 100 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشودگی جریمه دیرکرد پرداخت اقساط وام های کمتر و بیشتر از 100 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید