حامی سابق سندرز تجمع او را به هم ریخت

به گزارش تور کانادا، نامزد پا به سن گذاشته ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا در یک تجمع حامیانش در ایالت آیووا با صحبتهای جنجالی یکی از طرفداران سابق خودش در حمایت از ترامپ و رد سیاستهای سوسیالیستی مورد حمایت خودش روبرو شد.

حامی سابق سندرز تجمع او را به هم ریخت

به گزارش تور کانادا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برنی سندرز که در مجلس سنای آمریکا به عنوان سناتور مستقل ایالت ورمونت حضور دارد، یکی از نامزدهای ریاست جمهوری مطرح در حزب دموکرات و از حامیان سیاستهای سوسیالیستی است.

سندرز روز شنبه در حالی که مشغول سخنرانی و پرسش وپاسخ در یک تجمع حامیانش در ایالت آیووا آمریکا بود، با صحبتهای جنجالی فردی علیه خود و سیاستهایش و در حمایت از دونالد ترامپ روبرو شد.

در ویدیویی که از این رخداد در اینترنت منتشر شده، سندرز ابتدا از پشت تریبون به فرد مذکور انگشتش را اشاره رفته تا به او اجازه صحبت کردن بدهد و به شوخی به او می گوید:او دارد به تلفنش نگاه می نماید. فکر کنم به دردسر افتادم.

با این حال زمانی که میکروفون را به دست این فرد می دهند تا سوالش را بپرسد سندرز به این نتیجه میرسد که شوخی اش درباره به دردسر افتادن جدی شده است چرا که این فرد به یک باره آغاز به تحسین از دونالد ترامپ نموده و شدیدا به سندرز و سیاستهایش حمله می نماید.

این طرفدار سابق سندرز و طرفدار فعلی دونالد ترامپ اظهار می نماید: آقای ترامپ از تو می خواهم به کارهایت ادامه بدهی چون داری کارت را خوب انجام می دهی. من یک لیبرال هستم. من قبلا در ویتنام بوده و دیده ام که سوسیالیسم چه کار نموده است. سوسیالیسم زندگی بسیاری از انسانها را نابوده نموده است.

او بلافاصله بعد از آغاز به تحسین کردن از دونالد ترامپ با واکنش منفی و خنده و هو شدن از سوی دیگر هواداران سندرز روبرو شد.

زمانی که این فرد به انتقادهایش از سندرز ادامه می داد، به وضوح ناراحتی در چهره این نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات تعیین بود هر چند که سندرز اجازه داد این فرد تا حدود یک دقیقه به صحبتهایش ادامه دهد.

این فرد مخالف سندرز در سرانجام صحتبهایش به جمعیت حاضر گفت:همه شما می توانید اینجا به من بخندید. دونالد ترامپ دارد به کشور ما یاری می نماید. درست است؟ او مرد خوبی است...سوسیالیسم دیگر تاثیری ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 258

به "حامی سابق سندرز تجمع او را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامی سابق سندرز تجمع او را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید