خبرنگاران هیچ طرحی در اهر به بهانه کرونا تعطیل نمی شود

به گزارش تور کانادا، تبریز - خبرنگاران - فرماندار شهرستان اهر با تاکید بر عدم تعطیلی پروژه های عمرانی گفت: هیچ کدام از پروژه های عمرانی شهرستان اعم از ملی و استانی نباید به بهانه کرونا تعطیل شوند.

خبرنگاران هیچ طرحی در اهر به بهانه کرونا تعطیل نمی شود

زاهد محمودی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان از روسای ادارات و نهادهای ارائه دهنده خدمات عمومی به مردم خواست با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و همچنین بحث ساعت دورکاری کارکنان خود عین مر قانون عمل کنند.

وی با اشاره به شرایط کرونا در شهرستان اضافه نمود: با اینکه اقدامات بسیار مفیدی از سوی ستاد کرونا اجرا شده است ولی تا شرایط سفید فاصله داریم و شرایط غیر عادی است ولی خوشبختانه توانسته ایم با اقدامات اجرا شده شرایط بیماری کرونا را مدیریت کنیم.

فرماندار اهر با اشاره به اقدامات اجرا شده در بحث فاصله گذاری هوشمند، اظهار کرد: در این راستا با تشکیل کمیته ای شهر به هشت بلوک مجزا تقسیم و مدیریت های لازم از طریق مراکز بهداشتی انجام شد و خوشبختانه به نتایج بهتری دست یافتیم.

وی با اشاره به همکاری اصناف این شهرستان اضافه نمود: هر اندازه که سلامت مردم مهم است، اقتصاد اصناف نیز مهم است که با تدابیر اجرا شده ، هیچ واحد تولیدی را تعطیل نکردیم.

محمودی با تقدیر از همکاری اصناف و کسبه این شهرستان همچنین اداره اماکن و اتاق اصناف اضافه نمود: خوشبختانه قاطبه اصناف همکاری بسیار خوبی داشتند و امیدواریم با ارائه بسته های کمکی از سوی دولت به این قشر زحمتکش کمک های لازم را ارایه دهیم.

شهرستان اهر با 135 هزار نفر جمعیت در 90 کیلومتری شمال شرق تبریز واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 472

به "خبرنگاران هیچ طرحی در اهر به بهانه کرونا تعطیل نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هیچ طرحی در اهر به بهانه کرونا تعطیل نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید