خبرنگاران پوستر جشنواره فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می گردد

به گزارش تور کانادا، ایلام - خبرنگاران - رییس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام گفت: پوستر چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات ایلام هفته آینده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام رونمایی می گردد.

خبرنگاران پوستر جشنواره فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می گردد

به گزارش خبرنگاران، سامی شهبازی شامگاه یکشنبه در اولین جلسه اجرایی چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات استان ایلام ویژه زمستان 99- بهار 1400 با اعلام این مطلب که جشنواره فصلی یک فصل نوین و بستر فوق العاده برای دیده شدن آثار فاخر و شناخت صاحبان قلم است، اضافه نمود: در جشنواره سوم رویش صاحبان آثار اولی که صاحب رده های برتر شدند از جلوه های ناب این رویداد بود.

وی اظهار کرد: شناخت نسل جدید و فعال در سطح رسانه های رسمی استان باعث ایجاد بارقه های امید دربین پیشکسوتان وصاحب نظران صنف رسانه شده واین امید جاریست که در جشنواره چهارم بازهم شاهد رقابت خاک خوردگان صحنه فاخر رسانه با جوانان جویای نام وصاحب سبک این عرصه باشیم که بدون شک رقابتی دیدنی وپیش برنده است.

وی از دبیر و ارکان اجرایی جشنواره خواست: در راستای تقویت ساختارهای تخصصی جشنواره از تجارب حاصل شده از سه جشنواره قبل استفاده نمایند.

وی گفت: خانه مطبوعات ورسانه های استان به یک بلوغ کاری وحرفه ای رسیده و درصدد است متناسب با تغییرات وتحولات روز به سمت نو شدن پیش رود.

وی ضمن استقبال از ایده تشکیل کارگروهی برای کسانی که ارسال آثار به جشنواره دارند، این اقدام را موجب ایجاد اطمینان مضاعف شرکت نمایندگان دانست که آثار آنها دریافت و به مرحله داوری راه خواهد یافت.

شهبازی ضمن قدردانی از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات ومتولیان مرتبط در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای تقویت بنیه های علمی جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان، تاکید نمود: مجموعه این خرد جمعی چشم انداز قابل قبولی را پیش روی ما قرار داده است که بدون شک شاهد تاثیرات جشنواره بر فرایند فراوری محتواهای اثر گذار در سطح خبرگزاری ها، مطبوعات محلی، نمایندگی روزنامه های سراسری و پایگاه های اینترنتی دارای مجوز خواهیم بود.

وی یادآور شد: محتوایی هایی که در رسانه های استان و در محدوده اعلامی فصل ها درج نشده باشد قابلیت شرکت در جشنواره راندارد.

وی ازتمامی دلسوزان وصاحبان اندیشه ونوشتار خواست: در سرفصل های مختلف ومتعدد جشنواره ارائه اثر داشته باشند.

وی اعلام کرد :آثاری که دراین جشنواره داوری می شوند باید از تاریخ 99/10/1تا1400/3/31 در مطبوعات محلی، خبرگزاری های فعال استان، پایگاه های اینترنتی و مطبوعات سراسری که در استان نمایندگی دارند درج شده باشد.

در این نشست احکام مسئولیتی ارکان جشنواره از سوی رئیس خانه مطبوعات ورسانه های استان اهدا شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1133

به "خبرنگاران پوستر جشنواره فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پوستر جشنواره فصلی مطبوعات ایلام رونمایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید