روایت فرمانده یگان ویژه از درگیری با دو بازیکن استقلال در داربی

به گزارش تور کانادا، فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ، توضیحاتی درباره ماجرای درگیری با دو بازیکن استقلال در داربی ارائه کرد.

روایت فرمانده یگان ویژه از درگیری با دو بازیکن استقلال در داربی

به گزارش گروه ورزشی تور کانادا، سردار حسین امجدیان در گفت وگوی تلفنی با برنامه زنده فوتبال برتر با اشاره به ماجرای درگیری سیاوش یزدانی و عارف غلامی در داربی 91، اظهار کرد: پلیس خدمتگزار مردم است. این دو بازیکن آی دی کارت نداشتند و ما هم سه روز قبل هم گفته بودیم و هشدار داده بودیم که شاید مشکل ایجاد شود. با این حال یزدانی و غلامی قصد داشتند وارد رختکن شوند و پلیس از آنها درخواست آی دی کارت کرد. آنها هم اعلام کردند که آی دی کارت ندارند.

وی اضافه کرد: در آن صحنه نماینده دادگستری هم حضور داشت و این دو بازیکن او را هُل دادند و در ادامه عارف غلامی با مشت به سر سرهنگ دهقان، یکی از نیروهای ما زد. همه شاهد این موضوع بودند. در ادامه هم نیروهای ما این دو بازیکن را به سمت پله های کنار زمین هدایت کردند اما آنها به نیروهای ما حمله کردند. در ادامه من به صحنه رسیدم و این دو بازیکن را به یک حسینیه هدایت کردم و با هر دو صحبت کردم و حتی به آنها آب و شکلات دادم.

وی شرح داد: فکر میکنیم این بازیکنان جو سازی کرد و گفتند با ما برخورد شده است. ما درگیری فیزیکی نداشتیم. من خودم با آنها در حسینیه صحبت کردم اما این دو بازیکن با جو سازی در زمین دشمن بازی کردند. ما پلیس و خادم مردم هستیم و حتی در داربی ایستگاه صلواتی راه اندازی کردیم تا مردم راحت باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 302

به "روایت فرمانده یگان ویژه از درگیری با دو بازیکن استقلال در داربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت فرمانده یگان ویژه از درگیری با دو بازیکن استقلال در داربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید