غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا تعیین شد

به گزارش تور کانادا، مبلغی که فدراسیون فوتبال ایتالیا باید بابت فسخ قرارداد سرمربی اش بپردازد معین شد.

غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا تعیین شد

به گزارش تور کانادا، جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا که شب گذشته (چهارشنبه) در جلسه هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا حکم برکناری اش صادر شد، بابت فسخ شدن قراردادش از سوی کارفرمایانش رقمی در حدود 866 هزار یورو غرامت خواهد گرفت.

ونتورا با وجود ناکامی فاجعه آمیزش - نرسیدن آتزوری به جام جهانی بعد از 60 سال - حاضر نشد از سمت خود استعفا کند و این در حالیست که او در ابتدای سال میلادی جاری قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا را تا سال 2020 تمدید نموده بود. البته شانسی که ایتالیایی ها آورده اند این است که تمدید قرارداد ونتورا تا سال 2020، منوط به موفقیتش برای رساندن آتزوری به جام جهانی 2018 بوده و به این ترتیب او تنها تا خاتمه مدت قرارداد قبلی اش یعنی ماه ژوئن سال 2019، حق و حقوقش را خواهد گرفت.

رنزو اولیویری، رئیس اتحادیه سرمربیان ایتالیا در این خصوص به تور کانادا گفت: قرارداد ونتورا معتبر است و مانند همه مربیانی که اخراج می شوند، او حق و حقوقش را خواهد گرفت.

در همین حال شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا اعلام نموده است که فدراسیون فوتبال ایتالیا 866 هزار یورو غرامت ونتورا نه به صورت یکجا بلکه به صورت اقساط می پردازد تا در صورتی که او تا ماه ژوئن سال آینده راهنمایی یک تیم باشگاهی را برعهده گرفت، از پرداخت مابقی غرامتش خودداری کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 308

به "غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرامت فدراسیون فوتبال ایتالیا بابت اخراج ونتورا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید