لجبازی گردشگران آمریکایی با ترامپ

به گزارش تور کانادا، رییس جامعه تورگردانان ایران با اشاره به افزایش درخواست آمریکایی ها برای سفر به ایران گفت: به استناد اظهارات آژانس های آمریکایی، بسیاری از شهروندان آن کشور از سر لجبازی با ترامپ می خواهند به ایران سفر کنند. در ادامه با دورونزدیک همراه باشید.

لجبازی گردشگران آمریکایی با ترامپ

به گزارش خبرنگار ایسنا، ابراهیم پور فرج در گردهمایی جمعی از راهنمایان تور، که به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری در موزه دوران اسلامی برگزار شد؛ درباره تکلیف تورهای گردشگران آمریکایی با توجه به اوضاع سیاسی موجود اظهار کرد:

ما خیلی جدی پیگیری این مسئله هستیم و با مسئولان در سطح بالا مصاحبه می کنیم و در انتها هفته نیز نشستی داریم که مطمئنم نتیجه مطلوبی خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: جالب است بدانیم شرکت های گردشگری آمریکایی فشار زیادی می آورند که تورهای این کشور را در ایران اجرا کنیم. آنها گفته اند که گروه های 20 نفره ما 40 نفره شده اند که این افزایش به خاطر لجبازی با ترامپ است، حتی قطار عقاب طلایی که از مجارستان به ایران می آید، تعداد گردشگران آمریکایی آن از 50 نفر به 98 نفر رسیده است؛ همه از سر لج با ترامپ می خواهند به ایران بیایند. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

رییس جامعه تورگردانان اضافه نمود: خیلی از اروپایی ها با آمدن آمریکایی ها به ایران ترغیب می شوند به ایران سفر کنند. گروه های آمریکایی تاثیر زیادی روی گردشگران دارند. این قشر برای صنعت گردشگری ما مهم است، چون درآمدشان قابل مقایسه با سایر گردشگران نیست.

پورفرج بیان نمود: نظر کشور ما نیز بر آن است که آسیبی به گردشگری کشور وارد نشود.

منبع: دور و نزدیک
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 22

به "لجبازی گردشگران آمریکایی با ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لجبازی گردشگران آمریکایی با ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید