مذاکره انصاری فرد و نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ

به گزارش تور کانادا، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در زاگرب کرواسی با برانکو ایوانکوویچ مذاکره کرد.

مذاکره انصاری فرد و نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ

به گزارش ، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مذاکرات نمایندگان باشگاه با برانکو ایوانکوویچ در زاگرب آغاز شده است.

برانکو ایوانکوویچ پس از آنکه چندی پیش، در پی عدم دستیابی به توافق بین 2 طرف، پیشنهاد پرسپولیس را نپذیرفت، به فیفا شکایت کرد. این در حالی بود که محمد حسن انصاری فرد از زمان قبول مسوولیت در پرسپولیس، در بیان مواضع باشگاه تاکید داشت؛ ما قدر زحمات برانکو را می دانیم و این پرونده باید خارج از فیفا حل و فصل گردد. جای پرسپولیس و برانکو در فیفا نیست.

پیرو این استراتژی بود که نمایندگان باشگاه پرسپولیس روز گذشته راهی زاگرب، پایتخت کرواسی شدند.

مهدی خواجوند و دیناروند در سفارت ایران در زاگرب، دور جدید مذاکرات با برانکو ایوانکوویچ را انجام دادند، ضمن آن که سفیر کشورمان نیز در این جلسه حضور داشتند.

انصاری فرد پیش از آغاز مذاکرات ضمن تقدیر از کوشش های برانکو و موفقیت های به دست آمده مسائل اقتصادی و چالش ها را برای سرمربی کروات، تشریح کرد و گفت: ما امیدواریم که توافق، خارج از فیفا انجام گردد. می دانیم شما موفقیت های زیادی را بدست آورده اید و به پرسپولیس علاقمند هستید؛ می خواهم به شما بگویم که ما در شرایط فعلی، هنوز قسط اول سرمربی خودمان را تسویه ننموده ایم و شرمسار ایشان هستیم و موعد قسط دوم نیز از راه رسیده، به علاوه باید خیلی زود بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم آن هم در حالی که بعضی هنوز از فصل گذشته هم مطالبات زیادی دارند. بازیکنان خارجی ما دریافتی های کمی داشته اند و مطالباتی از فصل قبل دارند. علاوه بر تمام این ها چالش ها و بدهی های زیاد دیگری نیز داریم.

او اضافه نمود: تا کنون و به سختی توانسته ایم 30 درصد قرارداد ها را با افزایش درآمد ها و یاری حامیان اقتصادی جدید و قبلی پرداخت کنیم و برای کسب صدور مجوز حرفه ای بدهی هایی پرداخت نموده ایم.

انصاری فرد ادامه داد: جابجایی ما هم تعلیق شده و باید بدهی ها را پرداخت کنیم تا این مشکل مرتفع گردد و برای جذب بازیکن جدید هم باید متحمل هزینه شویم. می دانم شما هم زحمت کشیده و حق تان را می خواهید و امیدوارم در طی مذاکرات این موارد را مد نظر داشته باشید.

مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس در سفارت ایران با برانکو در زاگرب ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 103

به "مذاکره انصاری فرد و نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره انصاری فرد و نمایندگان باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید