هدف گذاری 44 برنامه عملیاتی در هرمزگان برای تحقق شعار سال

به گزارش تور کانادا، مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: 12 هدف کلان و 44 برنامه عملیاتی بندری برای تحقق شعار جهش تولید در بنادر غرب هرمزگان هدف گذاری شده است.

هدف گذاری 44 برنامه عملیاتی در هرمزگان برای تحقق شعار سال

به گزارش تور کانادا به نقل از ایرنا، قاسم عسکری افزود: افزایش ظرفیت اسمی بنادر غرب و تقویت بنادر کوچک و همچنین حفظ ظرفیت پایانه های مسافری دریایی، یکی از مهم ترین اهداف و برنامه های عملیاتی بنادر غرب هرمزگان است.

وی ادامه داد: ارتقای توان عملیاتی بندرلنگه، افزایش سطح ایمنی دریانوردی در آبراه های تحت حاکمیت و ارتقای سطح ایمنی و امنیت بندر از جمله اهداف کلان و برنامه های عملیاتی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه است.

عسکری اظهار کرد: در حال حاضر نزدیک به 80 درصد از حجم تجارت جهانی از طریق دریاها و اقیانوس ها انجام می شود و بنادر به عنوان دروازه های اصلی و شاهرگ حیاتی تجارت نقش موثری را در سپهر اقتصادی کشورها برعهده دارند.

اداره بنادر و دریانوردی لنگه به عنوان مرکز مدیریت بنادر غرب هرمزگان با راهبری 7 بندر تجاری و مسافری(از انتهای محدوده شهرستان بندرخمیر تا ابتدای حوزه استحفاظی استان بوشهر)، 575 کیلومتر نوار ساحلی خلیج فارس را تحت نظارت حوزه جغرافیایی خود دارد و علاوه بر ترابری مسافر و ترانزیت کالا، فعالیت های صادراتی، وارداتی و کابوتاژ را پشتیبانی می کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 480

به "هدف گذاری 44 برنامه عملیاتی در هرمزگان برای تحقق شعار سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف گذاری 44 برنامه عملیاتی در هرمزگان برای تحقق شعار سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید