برجام منجر به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و بارسلونا شد

به گزارش تور کانادا، به گفته سفیر اسپانیا پرواز مستقیم از تهران تا بارسلون تا ماه ژوئن برقرار خواهد شد و بیان نمودند که در تلاش هستیم به زودی پرواز مستقیم به مادرید را نیز فراهم کنیم.

برجام منجر به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و بارسلونا شد

خانم زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر اسپانیا تاکید نمود که دولت ایران توسعه گردشگری را در تقویت روابط کشورها موثر می‌داند.

احمدی پور اسپانیا را مدل موفقی در حوزه گردشگری میداند، و افزود که باید بتوانیم از این تجربیات استفاده کنیم تا ظرفیتهای گردشگری ایران را به فرصت‌هایی برای کسب درآمد تبدیل نماییم، او با اشاره به ظرفیت‌های صنایع دستی و گردشگری دو کشور یادآور شد:

ایجاد خط پرواز مستقیم بین ایران و اسپانیا از مواردی است که می‌تواند به توازن تبادل گردشگر میان دو کشور بیانجامد.

سفیر اسپانیا نیز در این دیدار گفت که تلاش می‌کنم مناسبات دو کشور در زمینه گردشگری و تبادل گردشگر ارتقا پیدا کند، ادواردو لوپز بوستکتس بیان نمود که ما در تلاش هستیم توان سفارت اسپانیا را برای صدور تور اسپانیا دو برابر نماییم. همچنین اعتقاد داریم راه‌اندازی پروازهای مستقیم تاثیر فراوانی در افزایش تبادل گردشگر بین دو کشور خواهد داشت.

وی افزود بر اساس توافقات انجام شده، هواپیمایی ماهان تا ماه ژوئن، پرواز مستقیم تا بارسلونا خواهد داشت و ما تلاش می‌کنیم پرواز مستقیم به مادرید را نیز در آینده نزدیک برقرار کنیم.

این دیپلمات اسپانیایی با بیان اینکه سال گذشته 20 هزار ایرانی به اسپانیا سفر نمودهاند، گفت که زمینه‌های افزایش همکاری در حوزه گردشگری در گذشته نیز بین مسئولان ایران و اسپانیا بررسی شده است. اسپانیا در زمینه گردشگری در دنیا رتبه بالایی دارد و ما آمادگی داریم تجربیات خود را در اختیار ایران بگذاریم.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 250

به "برجام منجر به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و بارسلونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برجام منجر به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و بارسلونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید