آخرین لحظات مرگ مارلون براندو در تماشاخانه ایرانشهر

به گزارش تور کانادا، گوشه هایی از زندگی مارلون براندو بازیگر تئاتر و سینمای آمریکا و یکی از ستودنی ترین بازیگران هالیوود در قالب نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مهران رنجبر در تماشاخانه ایرانشهر در حال اجراست.

آخرین لحظات مرگ مارلون براندو در تماشاخانه ایرانشهر

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن چیه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش تور کانادا، بخش های دراماتیکی از زندگی مارلون براندو؛ بازیگر تئاتر و سینمای آمریکا که همه او را با نقش پدر خوانده می شناسند به تازگی با کارگردانی مهران رنجبر روی صحنه رفته است. این نمایش که روایت واپسین لحظات زندگی مارلون براندو و رویارویی با مرگ است با دستمایه قرار دادن برهه های مهم زندگی مارلون که موجب شکل گیری شخصیت و دنیا فکری اش می گردد از آخرین دقایق حیاتش می گوید. حیاتی که شاید برای مخاطب تعریف واحد داشته باشد و برای خود براندو در این نمایش ابعادی متفاوت و متکثر.

پدر مارلون که نقش آن را مهران رنجبر بازی می نمایددر شروع نمایش مشغول تنبیه فرزند خود است و گویی با شلاقی که در دست دارد در خواب هم دست از سر او برنمی دارد و هر بار که به خواب مارلون می آید او آشفته شده و از ظلم پدر می گوید که آرزو داشته او را گاوچرانی بزرگ ببیند و به همین دلیل در خواب هم هنر بازیگری او را ستایش نمی کند.

فرید قبادی در این نمایش در نقش مارلون براندو در رویارویی با مرلین مونرو و ماریا اشنایدر، پدرش و یک هیولای آدم خوار که به خواب او می آیند و هر کدام با کینه هایشان او را آزار می دهند، توانسته لحظات عجیبی را از شخصیت براندو خلق کند.

این نمایش طراحی صحنه ندارد و بازیگران در سکوی ریلی که گاهی در وسط و گاهی کنار سالن قرار می گیرد، ایفای نقش می نمایند. این طراحی برای صحنه و بازی سبب بهتر دیده شدن بازیگران و نمایش می گردد و گویا اگر غیر از این طراحی می شد نفعی برای نمایش نداشت. مارلون براندو با طراحی لباس درست و قابل درکی اجرا می گردد که هر تماشاگر را متوجه نوع کاراکتر و شاید نقش های خود فرد در زندگیش می نماید.

ریحانه رضی از دیگر بازیگرانی است که نقش ماریا اشنایدر را ایفا می نماید. این بازیگر با بازی خیره نماینده خود در طول اجرا نمی گدارد تماشاگری پلک بزند. یلدا عباسی نیز در نقش مرلین مونرو یکی از بهترین بازی های را از خود ارائه داده که مورد توجه بسیاری نهاده شد. نمایش مارلون براندو با برنامه ریزی و طراحی درستی اجرا می گردد و در طول اجرا تماشاگری احساس خستگی و ندامت از تماشای نمایش نمی نماید.

تصاویر | مارلون براندو در تماشاخانه ایرانشهر

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 174

به "آخرین لحظات مرگ مارلون براندو در تماشاخانه ایرانشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین لحظات مرگ مارلون براندو در تماشاخانه ایرانشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید