فرهنگ و هنر

همتی: فاصله دریافت از فضای آموزش یک اشتباه راهبردی است، آقانصیر: دانشگاه آزاد اسلامی از ابتدا بر آموزش آنلاین تاکید داشت

رئیس مرکز فناوری و شبکه علمی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان نمود: فضای آموزش تعطیلی بردار نیست و فاصله دریافت با آن یک اشتباه راهبردی است.

11 خرداد 1399

بازسازی سالن بدنسازی

بدنسازی یکی از بهترین ورزش هایی است که هم به تناسب اندام می پردازد و هم باعث سلامتی و طول عمر انسان ها می گردد. این ورزش باید تحت آموزش مربی انجام گردد و خوشبختانه امروزه تعداد سالن های بدنسازی بسیار گسترش یافته و در مجاورت محل سکونت شما حتما یک سالن بدنسازی...

9 خرداد 1399

مهران مدیری: فصل دوم سریال در حاشیه و سریال خانگی عطسه در راهند

مهران مدیری در صفحه رسمی فیسبوک خود خبر از فصل دوم سریال در حاشیه داد.همچنین سریال جدید عطسه به صورت نمایش خانگی و در ده قسمت منتشر می شود

5 خرداد 1399

کاهش 75 درصدی تردد در زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از کاهش 75درصدی تردد طی 12 روز نخست سال جاری در سطح استان خبر داد.

2 خرداد 1399

تشدید نظارت بر تعطیلی اماکن تفریحی گردشگری در روز طبیعت

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا و به منظور قطع موثرتر زنجیره انتقال کرونا از سوی دولت، کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی بیانیه ای را مبنی بر تشدید نظارت بر تعطیل...

31 اردیبهشت 1399

همراهی تأسیسات گردشگری مازندران با مردم در پی شیوع کرونا

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، گفت: سرمایه گذاران و بهره برداران تأسیسات گردشگری در سطح استان مازندران از ابتدای شیوع کرونا همراهی خوبی با ستاد استانی و ملی داشته اند.

25 اردیبهشت 1399

چگونه اکانت های جعلی و ناامن را در شبکه های اجتماعی تشخیص دهیم؟

در این گزارش با نشانه های یک اکانت فیک، کاربر جعلی و حساب کاربری ناامن آشنا خواهید شد.

24 اردیبهشت 1399

چین اینگونه توانست کرونا را شکست دهد

چین توانست سریع تر از پیش بینی ها ویروس کرونا را در کشورش مهار کند و امروز نگران ورود این ویروس توسط مسافران خارجی است. چرا آنها توانستند؟ این نوشتار پاسخی است به این پرسش.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دادگاه قانون اساسی روسیه امکان ماندن پوتین در قدرت را پذیرفت

مسکو- خبرنگاران - دادگاه قانون اساسی روسیه طرح پیشنهادی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور برای اصلاح قانون اساسی که به وی امکان برای ادامه ریاست جمهوری پس از سال 2024 را می دهد، تایید کرد.

15 اردیبهشت 1399

فراوری سالانه 25 درصد گوشت قرمز مورد احتیاج کشور توسط عشایر

رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: 25 درصد از گوشت مورد احتیاج کشور معادل 190 هزارتن در سال توسط عشایر فراوری می گردد.

14 اردیبهشت 1399

دسترسی اعضای فعال کتابخانه های عمومی به سرویس کتابخانه الکترونیکی طاقچه

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد از امکان دسترسی اعضای فعال کتابخانه های عمومی به سرویس کتابخانه الکترونیکی اپلیکیشن طاقچه اطلاع داد و گفت: تعطیلی کتابخانه های...

11 اردیبهشت 1399

قلعه ساسانی کرشاهی را ناقص کردند

حفاری های غیرمجاز و قدم هایی که احتمالا از سر عمد به سمت قلعه ساسانی آران و بیدگل برداشته شد، بخشی از قلعه کرشاهی در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل در کاشان را تخریب کرد.

10 اردیبهشت 1399

مهلت ارسال آثار به همایش نسیم شمال در قزوین تمدید شد

خبرنگاران/قزوین طبق اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در همایش بزرگداشت سید اشرف الدین حسینی قزوینی (نسیم شمال)، مهلت ارسال آثار به این همایش تا 20 فروردین ماه 99 تمدید شد.

10 اردیبهشت 1399

آنالیز ایرادات گرفته شده از اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران توسط فیفا

نصیرزاده در برنامه فوتبال برتر، ایراداتی که فیفا از اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران گرفته است را آنالیز کرد.

8 اردیبهشت 1399

هزار کیلومتر در خانه، روایت دیجیتالی میراث فرهنگی

برنامه 11 هزار کیلومتر روایت فرهنگی جهت بازدید 24 میراث جهانی ایران با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وسیله پلتفرم های ارتباطی در دسترس عموم قرار می گیرد.

6 اردیبهشت 1399

باغ کمال فرهنگ های مشترک، میراث مشترک، مسئولیت مشترک

18 آوریل برابر با 29 فروردین ماه بعنوان روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی نامگذاری شده است، شورای بین المللی بناها و محوطه ها (ایکوموس) هر سال، به مناسبت این روز، موضوعی را پیشنهاد می نماید تا کمیته های ملی، بین المللی و دیگر سازمان هایی که تمایل به همکاری...

29 فروردین 1399

تحویل ماهواره ناهید-2 در 6 ماهه دوم سال 99

رییس پژوهشگاه فضایی ایران گفت: 3 ماهواره از 6 ماهواره ای که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده در نوبت پرتاب قرار دارند، در این پژوهشگاه طراحی و اجرا می شود که از این تعداد ماهواره ناهید-1 تحویل داده شده است.

25 فروردین 1399

برج طغرل کج نشده است؟ ، مقصر کدام است؛ مترو یا خالی شدن منابع آب زیر زمینی؟

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت که برج طغرل کج نشده است، اما سازمان میراث فرهنگی باید با استفاده از دستگاه های مخصوص، نظر نهایی خود را در این مورد اعلام کند.

7 فروردین 1399

سرشماری پرنده های مهاجر در تالاب کانی برازان

کانی برازان در شهرستان مهاباد، به یکی از مقاصد مهم پرنده های مهاجر تبدیل شده است.

2 فروردین 1399

لالا لند منتخب تماشاگران جشنواره فیلم تورنتو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو که از 8 سپتامبر کار خود را آغاز نموده بود، دیشب به کار خود سرانجام داد.

2 فروردین 1399
تعداد: (58)