انتقال مادر باردار با تیوپ از روی رودخانه سیمره!

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران/کرمانشاه شب گذشت مادر بارداری در روستای چم نوزده دچار درد زایمان می گردد که با همت نیروهای اورژانس و مردم محلی این مادر باردار با استفاده از تیوپ از روی رودخانه خروشان سیمره عبور داده می گردد و در نهایت بعد از چند ساعت کوشش مستمر در بیمارستان معتضدی کرمانشاه بستری می گردد.

انتقال مادر باردار با تیوپ از روی رودخانه سیمره!

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی ویلاهای کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

اکبر آزادی مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی استان کرمانشاه در گفت و گو با تور کانادا اظهار کرد: ساعت 17:30 دقیقه روز گذشته (25 اسفند) بهورز روستای چم نوزده با نیروهای اورژانس تماس گرفته و از حال وخیم یک مادر باردار 28 ساله خبر می دهد.

وی اضافه نمود: روستای این مادر باردار آن طرف رودخانه سیمره بوده و امکان اعزام آمبولانس به آن منطقه وجود نداشت و با توجه به تاریک شدن هوا امکان اعزام بالگرد هم در این شرایط فراهم نبود، بنابراین این مادر باردار با همکاری نیروهای محلی با استفاده از یک تیوپ از روی رودخانه خروشان سیمره در تاریکی هوا عبور داده شد.

آزادی توضیح داد: در این طرف رودخانه دو دستگاه آمبولانس به خاطر بارندگی های انجام شده و گل و لای عملا در گِل گیر کردند که پس از سوار کردن مادر باردار، آمبولانس ها توسط یک تراکتور 20 کیلومتر بوکسل شدند.

وی اضافه نمود: در نهایت ساعت 4:30 صبح امروز (26 اسفند) این مادر باردار در بیمارستان معتضدی بستری و تحت مراقبت نهاده شد.

آزادی توضیح داد: نیروهای اورژانس در هر زمانی آماده خدمت گذاری به مردم هستند و همیشه با سختی های فراوانی در انجام ماموریت های خود همراه هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 294

به "انتقال مادر باردار با تیوپ از روی رودخانه سیمره!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال مادر باردار با تیوپ از روی رودخانه سیمره!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید