فدراسیون کشتی قدم های خوبی را بر می دارد، باید حرف اول را بزنیم

به گزارش تور کانادا و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم رونمایی از سایت جدید فدراسیون کشتی، صبح امروز (دوشنبه) با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و جمعی از اصحاب رسانه کشتی، در محل سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار گشت.

فدراسیون کشتی قدم های خوبی را بر می دارد، باید حرف اول را بزنیم

در ابتدای این مراسم رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه باید در بحث رسانه جوابگوی مخاطبین باشیم گفت: به دنبال این بودیم که ارتباط راحت تری را با مخاطبین و علاقمندان کشتی برقرار کنیم و به همین منظور اقدام به طراحی سایت جدید کردیم.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که در این سایت تمامی بخش های کشتی دیده گردد و به همین دلیل، در حال راه اندازی اپلیکیشن های مختلف از جمله داوری کشتی و کارت ملی کشتی هستیم.

دبیر در مورد کارت ملی کشتی گفت: هدف ما این بود که یک سیستم یکپارچه را روی سایت فدراسیون کشتی داشته باشیم و تمامی موارد مربوط به کشتی از روی این سایت قابل دسترس باشد. کارت ملی کشتی در آینده ای نزدیک به صورت راحت تر و بهتر در دسترس مخاطبین و کشتی گیران قرار خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: از حمایت های علی نژاد که اشراف کاملی به تمامی موارد و موضوعات کشتی دارند، تشکر می کنم.

در ادامه حسین کریمی واقف مسئول فنی و طراح سایت فدراسیون کشتی در مورد قابلیت های سایت جدید گفت: سرعت و قابلیت های گرافیکی سایت را بالا بردیم و کاری کردیم که اخبار و اطلاعات کشتی در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل به راحتی قابل جستجو و پیگیری باشد.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که تمامی سامانه های مربوط به کشتی از یک درگاه و ورودی در اختیار جامعه کشتی باشد و هدف ما در کل راحتی کار برای کاربران سایت فدراسیون کشتی است.

کریمی در مورد کارت ملی کشتی گفت: در نظر داریم که کشتی گیران دیگر برای دریافت کارت ملی کشتی به سمت بانک نروند و خودمان بتوانیم با هزینه های کمتر و سرعت عمل بیشتر این کارت را صادر و در اختیار آن ها قرار دهیم.

سپس سایت جدید فدراسیون کشتی به صورت رسمی توسط مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور اصحاب رسانه کشتی رونمایی شد.

علی نژاد در این جلسه گفت: در دنیای امروز دولت الکترونیک از الزامات کار است و به نظرم سایت جدید فدراسیون کشتی به خوبی طراحی شده و قابلیت های مناسبی نیز در آن دیده شده است.

وی شرح داد: باید کاری کنیم که تمامی خدمات از جمله ثبت نام برای حضور در مسابقات و لیگ و کارهای آموزشی و اداری از روی سایت انجام گردد تا وقت کمتری از مردم در این زمینه گرفته گردد و فدراسیون کشتی نیز در این سو حرکت می کند.

علی نژاد گفت: کشتی بعنوان رشته تاریخی و سنتی ما در خون مردم جریان دارد و ما باید در دنیا حرف اول را بزنیم و اگر بخواهیم این کار را بکنیم باید در تمامی حوزه ها از جمله حوزه های فنی و پشتیبانی قدم برداریم.

وی ادامه داد: آقای دبیر قدم به قدم برای پیشرفت کشتی حرکت می کند و فدراسیون کشتی در مورد مواردی همچون انضباط مالی، نظام اداری و لیگ عملکرد خوبی داشته و یکی از کارهای مثبت، بروزرسانی امکانات سخت افزاری بود و به صورت نمونه بگویم، کاری که در خانه های کشتی به ویژه خانه کشتی شهید ابراهیم هادی انجام شد، در خور شأن کشتی و ارزشمند بود.

علی نژاد در مورد لیگ کشتی گفت: برگزاری لیگ حرکت خوبی است چراکه ورزشکار را در کوران مسابقات نگاه می دارد و از نظر مالی نیز برای آن ها منافع خوبی دارد و در کل لیگ در خدمت تیم های ملی است.

وی در مورد حمایت های وزارت ورزش و جوانان از کشتی کشور گفت: ما در حد بضاعت مثل همیشه حامی کشتی بوده و هستیم و اولویت ما ورزش قهرمانی است.

علی نژاد افزود: نتایج کشتی ارزشمند بوده و کمتر رشته ای به مانند کشتی در ایران داریم که به این اندازه افتخارآفرین باشد. هر کمکی که بتوانیم انجام می دهیم و اولویت اول ما کشتی است.

وی در پایان گفت: به جامعه کشتی به دلیل فراهم شدن امکانات جدید تبریک می گویم و به نظرم بحث سایت و اطلاع رسانی مهم است و هرچقدر بتوانید در این زمینه خوب کار کنید باعث جذب مخاطب می گردد و هرچه ارتباطات بیشتر گردد باعث رونق یک رشته ورزشی می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 603

به "فدراسیون کشتی قدم های خوبی را بر می دارد، باید حرف اول را بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون کشتی قدم های خوبی را بر می دارد، باید حرف اول را بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید