معمای توهم نوری؛ فقط 10 درصد از مردم می توانند قورباغه پنهان را پیدا نمایند!

به گزارش تور کانادا، معمای توهم نوری؛ افراد با هوش بالا می توانند این تست توهم نوری را حل نمایند. تنها 10 درصد از مردم می توانند قورباغه پنهان را در 13 ثانیه ببینند.

معمای توهم نوری؛ فقط 10 درصد از مردم می توانند قورباغه پنهان را پیدا نمایند!

خبرنگاران | در این تصویر توهم نوری، یک کروکودیل پنهان شده است. اگر بتوانید قورباغه را در 13 ثانیه تشخیص دهید، نابغه هستید. اکنون با انجام این چالش توهم نوری، مهارت های تمرکز و بینایی خود را محک بزنید.

به گزارش خبرنگاران ؛ چه اندازه به سطح تمرکز و مهارت های بصریتان آگاهی دارید؟ آیا می توانید قورباغه را در 13 ثانیه تشخیص دهید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ سؤال را متوجه شوید.

هدف اصلی چالش توهم نوری پیدا کردن جسمی است که در تصویربه طرز هوشمندانه ای استتار شده باشد. در بعضی موارد، چیزی که به نظر می رسد یک شی است، می تواند در واقعیت کاملاً متفاوت باشد.

آیا برای مشخص سطح قدرت بینایی و تمرکزتان مشتاق هستد؟

پس یکبار دیگر تصویر را ببینید:

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا یک تصویر توهم نوری است که هدف اصلی آن فریب مغز شما است و چالش پیش روی شما این است که بر این توهم غلبه کنید و قورباغه موجود در این تصویر را در 13 ثانیه تشخیص دهید.

این یک چالش آسان است که می تواند به وسیله یک کاربر با تجربه در حل معما های توهم نوری ظرف چند ثانیه حل گردد. تصاویر توهم نوری مهارت های بینایی و سطح ادراک شما را آزمایش می نمایند و تا حدی به سنجش هوش شما یاری می نمایند.

.

.

.

توهمات نوری منبع عالی تفریح برای نوجوانان و بزرگسالان است. آن ها نقاط خاصی از مغزشما را تحریک می نمایند. آیا قورباغه را در 13 ثانیه دیدید؟

.

.

.

چالش پیش روی شما این است که قورباغه را که در تصویر وجود دارد در 13 ثانیه پیدا کنید، این قورباغه به طرز هوشمندانه ای استتار شده است تا از دید مردم پنهان گردد.

.

.

.

قورباغه را دیدید؟

.

.

.

عجله کنید، فرصت زیادی ندارید.

.

.

.

کنجکاو هستید بدانید قورباغه کجاست؟

.

.

.

زمان تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

منبع: فرادید
انتشار: 25 آذر 1401 بروزرسانی: 25 آذر 1401 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1689

به "معمای توهم نوری؛ فقط 10 درصد از مردم می توانند قورباغه پنهان را پیدا نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای توهم نوری؛ فقط 10 درصد از مردم می توانند قورباغه پنهان را پیدا نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید