وبیناری مشترک میان موزه علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند

به گزارش تور کانادا، وبینار تخصصی همکاری های مشترک علمی بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند با عنوان رونق موزه های علوم در همه گیری و نقش شبکه ملی موزه ها در آینده با حضور مهمانان داخلی و خارجی از ساعت 18 الی 20 روز دوشنبه 10 خرداد 1400 به صورت مجازی برگزار می گردد.

وبیناری مشترک میان موزه علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند

این نشست مشترک بین موزه ای بین موزه ملی علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکای فنلاند در راستای تفاهم نامه امضا شده طرفین برای همکاری های مشترک علمی بوده و با حضور دو سخنران داخلی و دو سخنران خارجی به صورت مجازی ارائه می گردد.

میکو میلکوسکی، مدیر مرکز علم هیوریکا فنلاند با موضوع رویارویی با فاجعه: درگیر شدن با علم در همه گیری، دکتر کریس پولکینن، دبیر کل انجمن موزه ها و مراکز علم فنلاند با موضوع پیوستن نیروها برای افزایش دسترسی اجتماعی: مدل همکاری شبکه ای فنلاند در جهت سرمایه علمی، دکتر صدرالدین طاهری، هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان و عضو هیات اجرایی شورای موزه های دانشگاهی با موضوع موزه های دانشگاهی ایران، برنامه ریزی برای آینده ای روشن تر، عسل شاکری، فوق لیسانس رشته طراحی تجربه و نمایشگاه از دانشگاه اف.آی.تی نیویورک و عضو ایکوم ایران با موضوع آموزش بی حد و مرز؛ تبادل، تعامل، همکاری و همفکری در دنیای محدود-نامحدود مجازی! سخنرانان داخلی و خارجی این نشست و دکتر سیف اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری، به عنوان دبیر و هماهنگ نماینده نشست خواهند بود.

بنا بر اعلام روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این نشست به زبان انگلیسی و به صورت مجازی بوده و روز روز دوشنبه 10 خرداد 1400 از ساعت 18 الی 20 به وسیله اسکای روم به آدرس https://www.skyroom.online/ch/zagros2002m/jointevent/l/en ارائه می گردد و علاقه مندان می توانند به صورت مهمان در این نشست شرکت نمایند.

منبع: گردشبان
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1198

به "وبیناری مشترک میان موزه علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وبیناری مشترک میان موزه علوم و فناوری ایران و مرکز علم هیوریکا فنلاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید