خطوط هواپیمایی که به کشور چین پرواز دارند

به گزارش تور کانادا، کشور چین، دارای بیشترین تردد مسافرتهای هوایی در دنیا بوده که به همین دلیل شرکت های هواپیمایی داخلی و ایرلاین‌های خارجی متفاوتی برای مسیر هوایی به شهرهای چین برنامه‌ریزی می‌گردد.

خطوط هواپیمایی که به کشور چین پرواز دارند

مسیر هواپیمایی چین جنوبی (چاینا ساترن یا CZ)

مسیر هوایی تهران به ارومچی با طول پرواز 4 ساعت هفته ای چهار پرواز به سمت کشور چین دارد که می‌تواند شما را به نمایشگاه چاینا پلاست 2020 برساند، ادامه مسیر به بقیه شهرهای کشور چین با پروازهای داخلی چین بعد از رد شدن از گیت های چک پاسپورت و تعویض ترمینال و هواپیما بعد از حداقل چهار ساعت به شهر ارومچی در استان شینجیان می‌رسد.

مسیرهای هواپیمایی کتی پسیفیک به کشور چین

این شرکت هواپیمایی هنگ‌کنگ از مسیر دوبی به هنگ کنگ روزی دو پرواز دارد. این مسیر هوایی بیشتر برای مسافران هنگ‌کنگ مقرون به صرفه است که قصد سفر به شهرهای جنوبی چین را دارند.

مسیرهای هواپیمایی ماهان به کشور چین

مسیر هوایی تهران به گوانگجو به صورت مستقیم که طول پرواز آن حدود 8 ساعت است و هفته ای سه پرواز به کشور چین دارد. مسیر دیگر تهران به شانگهای به صورت مستقیم بدون توقف با طول پرواز حدود 9 ساعت است که هفته ای شش پرواز دارد. مسیر هوایی تهران به پکن، مستقیم بدون توقف با طول پرواز 7 ساعت و هفته ای چهار پرواز دارد. هواپیمایی ماهان می‌تواند شما را به نمایشگاه چاینا پلاست 2020 برساند.

مسیر هواپیمایی قطر ایرویز به کشور چین

مسیر هوایی تهران به دوحه به شانگهای که با توقف در شهر دوحه قطر و تعویض هواپیما به شهرهای کشور چین می‌رود.

مسیر هواپیمایی امارات به کشور چین

مسیر هوایی تهران به دوبی به شانگهای و یا مسیر تهران به دوبی به گوانجو از مسیرهای این شرکت هواپیمایی است که هر روز یک پرواز با توقف در دوبی و پیاده شدن درترمینال فرودگاه ، تعویض هواپیما و ادامه مسیر می‌دهد.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 243

به "خطوط هواپیمایی که به کشور چین پرواز دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطوط هواپیمایی که به کشور چین پرواز دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید