شروع ثبت نام اینترنتی وام اجاره مسکن

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران : متقاضیان دریافت تسهیلات یاری ودیعه اجاره مسکن که با ارسال پیامک درخواست خود را رزرو نموده اند از ساعت 11 امروز 14 مرداد تا 20 مرداد بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی خود باید به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه نمایند.

شروع ثبت نام اینترنتی وام اجاره مسکن

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق چادری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، پیرو ثبت نام پیامکی برای پرداخت تسهیلات یاری ودیعه مسکن به مستاجران، ضروری است به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام، متقاضیانی که به صورت پیامکی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام نموده اند با توجه به آخرین رقم سمت راست کد ملی از ساعت 11 صبح روزهای معین شده با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به تکمیل اطلاعات مورد احتیاج اقدام نمایند.

بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، 14 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 4 است، 15 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 2و 3 است، 16 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 1 است، 17 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 5، 6 و 7 است، 18 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 0، 8، 9 است، و 20 مرداد کلیه متقاضیان جامانده نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند.

وام 50، 30 و 15 میلیون تومانی برای متقاضیان

بنابراین گزارش، تسهیلات مرابحه خرید کالا و خدمات یا همان وام یاری ودیعه اجاره به میزان 50، 30 و 15 میلیون تومان، مدتی قبل در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید. سود این تسهیلات 13 درصد است.

نحوه بازپرداخت آن بدین صورت است که در روش اول، گیرندگان وام (مستأجران) می توانند تسهیلات را یک ساله دریافت نمایند و صرفا سود آن را ماهانه بپردازند و در انتها سال، اصل آن را پرداخت نمایند. در روش دوم، متقاضیان می توانند وام را سه ساله دریافت نمایند و در مدت 36 ماه اصل و فرع آن را به بانک بپردازند. مستاجران در تهران ماهانه 540 هزار تومان، کلان شهرها 320 هزار تومان و سایر شهرها 160 هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

ثبت نام دو میلیون و 220 هزار نفر برای دریافت تسهیلات

بنابر اعلام عبدالناصر همتی - رئیس کل بانک مرکزی - پرداخت این تسهیلات به محض اعلام معینات افراد واجد شرایط از سوی وزارت راه و شهرسازی شروع خواهد شد.

برای دریافت این تسهیلات دو میلیون و 220 هزار نفر ثبت نام نموده اند که در این مرحله به یک میلیون خانوار وام پرداخت می گردد. وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده اگر منابع وجود داشت و توانستیم افراد بیشتری را پوشش دهیم این کار را گسترش خواهیم داد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 562

به "شروع ثبت نام اینترنتی وام اجاره مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام اینترنتی وام اجاره مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید