برق همه مناطق اهواز وصل است

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: شب گذشته در اهواز علی رغم بارش های بسیار شدید، شبکه برق کمترین حوادث را متحمل شد و برق شهر اهواز در همه نقاط پایدار بود و فقط چند مورد قطعی مقطعی در بعضی از منازل و شبکه های خانگی را روبرو بودیم.

برق همه مناطق اهواز وصل است

حسن کریمی در گفت وگو با تور کانادا، در مورد آخرین شرایط برق شهر اهواز پس از بارندگی شدید اظهار کرد: در گذشته به دلیل تداخل شاخ و برگ درختان با شبکه برق، شاهد قطعی های بسیار زیادی می بودیم اما در بارش های شب گذشته اهواز، به دلیل هرس به موقع درختانی که ممکن بود برای شبکه برق مشکل ایجاد نمایند، شاهد شرایط بسیار خوب و پایداری در شبکه برق اهواز بودیم.

وی با بیان اینکه بیش از 25 هزار درخت متداخل با شبکه برق در اهواز هرس شده اند، اضافه کرد: شب گذشته در اهواز علی رغم بارش های بسیار شدید، شبکه برق کمترین حوادث را متحمل شد و برق شهر اهواز در همه نقاط پایدار بود و فقط چند مورد قطعی مقطعی در بعضی از منازل و شبکه های خانگی را روبرو بودیم که این مسائل نیز به سرعت و با کوشش ماموران اداره برق مرتفع شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز توضیح داد: در حال حاضر برق همه مناطق اهواز متصل است و شبکه برق این شهرستان در حالت پایدار به سر می برد و مسئله ای در بحث روشنایی و برق شهر اهواز وجود ندارد.

کریمی با اشاره به حادثه قطع برق بیمارستان امام و فوت 4 نفر از بیماران، مطرح کرد: برقی که از سوی شرکت توزیع برق اهواز به بیمارستان امام منتقل می گردد، یک شبکه 33 هزارولت است و شبکه فشار متوسط مربوط به این بیمارستان در شب گذشته هیچ مسئله ای نداشت و شرایط آن کاملا عادی بود.

وی ادامه داد: این برق وارد پست اختصاصی بیمارستان امام می گردد و در اختیار تکنسین های برق این بیمارستان قرار می گیرد. مسائل فنی که در شبکه اختصاصی برق بیمارستان امام به وجود آمده، عامل اصلی قطعی برق این بیمارستان بوده و این مساله به شرکت توزیع برق اهواز مرتبط نیست.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز اعلام نمود: همکاران ما بلافاصله پس از اطلاع از موضوع به یاری تکنسین های برق بیمارستان رفتند و مشکل را در بیمارستان حل کردند و این موضوع که گفته می گردد نوسان ولتاژ برق اهواز، دلیل قطعی برق بیمارستان است، صحیح نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 81

به "برق همه مناطق اهواز وصل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق همه مناطق اهواز وصل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید