تا به امروز حدود 60 زوج در جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه خوارزمی ثبت نام نموده اند

به گزارش تور کانادا، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه خوارزمی گفت: تا به امروز حدود 60 زوج برای جشن ازدواج دانشجویی سال جاری در دانشگاه ما ثبت نام نموده اند که احتمالا این آمار افزایش پیدا کند.

تا به امروز حدود 60 زوج در جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه خوارزمی ثبت نام نموده اند

سیدمحمد هاشمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه خوارزمی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور کانادا با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی، اظهار کرد: تا به امروز حدود 60 زوج برای جشن ازدواج دانشجویی سال جاری دانشگاه خوارزمی ثبت نام نموده اند که با توجه به اینکه هنوز سایت ثبت نام باز است، این آمار افزایش پیدا می نماید.

هاشمی با بیان اینکه هر سال علاوه بر جشن، کارگاه های مهارتی و ترویجی هم برگزار می کنیم، اضافه نمود: کارگاه های مهارتی ویژه زوج های دانشجو برگزار می گردد و در آن مهارت هایی را برای تحکیم خانواده، تربیت فرزند و فرزندآوری، مدیریت مسائل اقتصادی خانواده برنامه ریزی می کنیم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه خوارزمی ادامه داد: کارگاه های ترویجی ما برای همه دانشجویان برگزار می گردد و موضوعات انگیزشی برای ازدواج و کارگاه های ویژه برای مهارت انتخاب همسر را آنالیز می کنیم.

وی اعلام کرد: جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه خوارزمی احتمالا در ابتدای اردیبهشت سال 99 یا روز های پایانی فروردین برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 290

به "تا به امروز حدود 60 زوج در جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه خوارزمی ثبت نام نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا به امروز حدود 60 زوج در جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه خوارزمی ثبت نام نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید