توئیتر شیوه نمایش ریتوئیت در سیستم عامل iOS را تغییر داد

به گزارش تور کانادا، توئیتر برخی از قابلیت های نرم افزار هماهنگ با سیستم عامل iOS خود را افزایش داده و مشاهده ریتوئیت ها را ساده تر از گذشته کرده است.

توئیتر شیوه نمایش ریتوئیت در سیستم عامل iOS را تغییر داد

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، شرکت توئیتر تصمیم گرفته است پیگیری توئیت ها و ریتوئیت های کاربران در نرم افزار هماهنگ با سیستم عامل iOS این برنامه را راحت تر از گذشته کند. اکنون کاربران سیستم عامل iOS می توانند به سرعت و به صورت جامع ریتوئیت ها را مشاهده کنند.

یکی از مشکلاتی که کاربران توئیتر سیستم عامل iOS نسبت به آن ناراضی بودند و آشفتگی و نمایش تو در توی کامنت ها و ریتوئیت ها در این شبکه اجتماعی است. نمایش هزاران کامنت و ریتوئیت در کنار هم سبب می شد که اگر کاربر می خواست ریتوئیت خاصی را پیدا کند باید مدت ها وقت خود را تلف کند.

اما در نسخه جدید شبکه اجتماعی توئیتر برای سیستم عامل iOS تمامی کامنت ها و ریتوئیت های مرتبط با توئیتی خاص به صورت جامع و در صفحه ای معین با نظم و ترتیب در کنار هم نمایش داده می شود. این ویژگی موجب شده کاربر دیگر مجبور نباشد وقت زیادی را برای پیدا کردن کامنتی خاص اختصاص داده بلکه قادر است به سرعت آن را پیدا کند.

همچنین توئیتر این امکان را در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار داده است که با استفاده برچسب گذاری توئیت های خاص در هر زمان و هر موقعیت امکان یافتن آن توئیت را داشته باشد. توئیتر در ماه های اخیر امکان مشارکت کاربران در سالم سازی فضای این شبکه اجتماعی را افزایش داده و به نظر می رسد از این طریق می خواهد بیش از گذشته رضایت کاربران را جلب کند.

توئیتر هم اکنون یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا است و روزانه میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. البته شاید آنچه بیش از هر موضوعی این شبکه اجتماعی را پراهمیت ساخته است استفاده گسترده سیاست مداران برای بیان نظرات خود است. دولت مردان کشورهای غربی با استفاده از میزان نفوذ توئیتر در مردم کشور خودشان از این برنامه برای اجرای سیاست های مختلف استفاده می کنند.

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 513

به "توئیتر شیوه نمایش ریتوئیت در سیستم عامل iOS را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتر شیوه نمایش ریتوئیت در سیستم عامل iOS را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید