اخبار سیاسی

تغییر رنگ بندی شهر ها با مولفه کرونای انگلیسی، توزیع دارو های ویروسی در مراکز خدمات سرپایی کرونا خبرنگاران

نمکی گفت: در آینده نزدیک شاهد تغییر متغیر های رنگ بندی های شهر های کشور و در نظر دریافت مولفه های تاثیرگذار مانند ویروس جهش یافته خواهیم بود.

31 فروردین 1400

اتحاد تهران و پکن، چالشی برای دولت بایدن است

یک وبگاه آمریکایی، امضای سند راهبردی بین ایران و چین را چالشی برای دولت جدید آمریکا دانسته و نوشت تعامل نزدیک تر تهران با پکن می تواند به تقویت اقتصاد این کشور در برابر تحریم های آمریکا یاری کند.

26 فروردین 1400

شرط بازگشت دانشجویان خوابگاهی امیرکبیر بعد از تعطیلات نوروز خبرنگاران

دانشگاه امیرکبیر شرط بازگشت دانشجویان خوابگاه بعد از تعطیلات نوروز را اعلام کرد.

24 فروردین 1400

بورل: اجرای تعهدات ایران در گرو بازگشت آمریکا به برجام است

تهران (پانا) - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه آمریکا کشوری معتاد به تحریم، اعمال فشار و قلدری است تاکید نمود اجرای کامل تعهدات برجامی ایران، در گرو بازگشت آمریکا به این توافق است.

20 فروردین 1400

مقام یمنی: همه استان های یمن باید آزاد شوند خبرنگاران

یکی از مقامات جنبش انصارالله یمن از یمنی ها خواست برای مقابله با اقدامات خصمانه ائتلاف سعودی در استان های این کشور متحد شده و احساس وظیفه کنند.

19 فروردین 1400

سنا صلاحیت دادستان کل آمریکا را تایید کرد

مجلس سنای آمریکا به اتفاق آرا صلاحیت نامزد معرفی شده از سوی جو بایدن برای احراز سمت دادستان کل ایالات متحده را تایید نموده است.

19 فروردین 1400

چگونگی ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شوراهای شهر اعلام شد

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره هفت خود روش های ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شورهای اسلامی شهر را تشریح کرد.

18 فروردین 1400

تأکید وزرای خارجه هند و سوریه بر گسترش روابط دو جانبه خبرنگاران

وزیر خارجه هند در گفت وگوی تلفنی با همتای سوری بر گسترش روابط دو جانبه تأکید کرد و گفت که سوریه در معرض هجمه تروریستی قرار گرفته است.

18 فروردین 1400

واکنش مقام آلمانی به گزارش آژانس اتمی درباره غنی سازی ایران خبرنگاران

یک مقام دولت آلمان گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره شروع غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژ های IR-4 در سایت نطنز را بسیار نگران کننده توصیف کرد.

16 فروردین 1400

رویترز مدعی غنی سازی اورانیوم در سانتریفیوژهای نطنز شد

تهران (پانا) - خبرگزاری رویترز مدعی دسترسی به گزارشی شده که در آن مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، شروع فرآیند غنی سازی اورانیوم با سومین آبشار در سانتریفیوژهای پیشرفته نطنز را به اطلاع اعضای شورای حکام رسانده است.

15 فروردین 1400

یمن، نبرد سنگین در شمال شهر مأرب، اعتراضات گسترده علیه دولت دست نشانده سعودی در عدن

پیشروی نیروهای صنعا در همه محورها در جبهه مأرب و درگیری سنگین در شمال شهر مأرب، بمباران الحدیده از سوی جنگنده های سعودی و بازدید فرماندهان ارشد ارتش یمن از خطوط مقدم جبهه تعز از مهمترین اخبار یمن است.

15 فروردین 1400

عراقچی: شرط ما برای آمریکا روشن است

معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که شرط ایران برای احیای برجام این است که واشنگتن باید به طور ملموس تحریم ها را بردارد.

14 فروردین 1400

آیا غرب تاریخ سیاه نسل کشی خود را فراموش نموده است؟

سیاستمداران کشورهای غربی مسائل خودشان را نادیده می گیرند و به دنبال طرح اتهامات بی اساس علیه سایر کشورها و اغلب بدون هیچ مبنای واقعی، به کشورها برچسب نسل کشی می زنند.

12 فروردین 1400

39 مرکز مثبت زندگی در خراسان شمالی افتتاح شد

خبرنگاران/خراسان شمالی همزمان با آیین افتتاح 2400 مرکز خدمات بهزیستی (+زندگی) در سراسر کشور، 39 مرکز مثبت زندگی در خراسان شمالی با حضور رئیس جمهور، رئیس سازمان بهزیستی کشور و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

7 فروردین 1400

سطح گلخانه های شهرستان میرجاوه به 62هکتار افزایش می یابد

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: سطح گلخانه های شهرستان مرزی میرجاوه با افزوده شدن 7 هکتار جدید به 62 هکتار می رسد.

2 فروردین 1400

بازی تیم بایدن با افکار عمومی ایران

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمدی، تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: مرور تحولات 48 ساعت گذشته در پرونده هسته ای ایران درس آموز است. یک خبرنگار که زمانی به وزارت خارجه آمریکا نزدیک بود، در یک اکانت توئیتری خبر داد ممکن است بایدن طی سخنرانی اش...

28 اسفند 1399

طالع بینی چینی متولدین سال اسب

در طالع بینی چینی متولدین سال اسب، طالع افرادی که متولد سال های 1345، 1357، 1369، 1381 و 1393 هستند آنالیز می گردد و صفات بارزشان گفته می گردد. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می گیرد.

25 اسفند 1399

مجوز مجلس به دولت برای واگذاری 150 هزار میلیارد تومان از سهام شرکت ها

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس از مصوبه این کمیسیون برای اجازه به دولت به منظور پرداخت بدهی های قوه مجریه به نهاد های مختلف از محل واگذاری سهام شرکت های دولتی خبر داد.

25 اسفند 1399

ویلیام برنز نامزد ریاست سیا شد

رئیس جمهور جدید آمریکا بالاخره نامزد مورد نظر خود را برای احراز پست ریاست سازمان اطلاعات مرکزی (سیا)، به مجلس سنا معرفی کرد.

24 اسفند 1399

فخری: آمریکا به دنبال اِعمال محدودیت سایبری است

تهران (پانا) - رئیس سازمان جغرافیایی نیرو های مسلح با اشاره به سیاست های تمامیت خواهانه آمریکا تاکید نمود این کشور به دنبال اعمال محدودیت سایبری برای سایر کشور ها است.

21 اسفند 1399
تعداد: (232)