حرف های ویلموتس قبل از بازی حساس با عراق

به گزارش تور کانادا، سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پیش از بازی با عراق گفت: تمرکز ما روی سیستم بازی خودمان است.

حرف های ویلموتس قبل از بازی حساس با عراق

به گزارش تور کانادا، مارک ویلموتس در کنفرانس خبری پیش از ملاقات ایران با عراق گفت: به اردن آمدیم تا با تیم عراق بازی کنیم و در واقع این بازی سومین ملاقات خارج از خانه ما از مجموع 4 ملاقاتی است که باید در خارج از خانه به میدان برویم. کاملا برای این بازی آماده شدیم و جلسه تئوری هم داشتیم با بازیکنان و تمرکز اولیه ما روی سیستم خود ما است. ضمن اینکه درخصوص چند بازیکن نیز باید تصمیم گیری کنیم و در واقع پس از تمرین امروز تعیین خواهد شد.

وی ادامه داد: به اهمیت بازی واقف هستیم اما این موضوع نباید این موضوع فشاری ایجاد کند. همه بازی ها همین است و یا می بریم یا می بازیم و باید روی هدف نهایی یعنی صعود به جام جهانی متمرکز باشیم. 3 بازی از 4 بازی ما خارج از خانه بوده و 3 بازی هم در داخل خانه داریم. همه بازی ها برای ما مهم است و مثل همه بازی ها به صورت حرفه ای برای این بازی هم آماده شدیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان تاثیر جابجایی بازی از عراق به اردن گفت: برای ما تفاوتی ایجاد نمی کند، همواره به بازیکنانم می گویم که همه تمرکزشان روی بازی باشد نه روی مباحث اطراف بازی و اینکه تعداد تماشاگر چه میزان باشد، مهم نیست. مهم موارد تکنیکی و تاکتیکی است که در زمین اجرا می گردد.

  • یک روز قبل از بازی حساس | برگزاری جلسه هماهنگی ملاقات عراق و ایران
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 7

به "حرف های ویلموتس قبل از بازی حساس با عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های ویلموتس قبل از بازی حساس با عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید