حمیداوی: عزت و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است، در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی کنیم، در بوشهر 90 دقیقه فحش شنیدیم

به گزارش تور کانادا، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو گفت که شاگردان مجتبی سرآسیایی در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی نمایند، چون عزت و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی مهمتر و بالاتر است.

حمیداوی: عزت و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است، در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی کنیم، در بوشهر 90 دقیقه فحش شنیدیم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام زمستان 99 با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، فرهاد حمیداوی پس از برگزاری نشست نمایندگان باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال گفت: من پیش تر در این باره صحبت نموده بودم و در این جلسه هم به همان جمع بندی رسیدیم. قرار شد که ما فقط در کشور خودمان بازی کنیم. آقایان پیش بینی می نمایند اگر قبول کنیم که در کشور ثالث به میدان برویم، این موضوع به بازی های ملی و نیز سایر ورزش ها سرایت می نماید. این موضوع، کیفیت و ارزش ورزش ما را کاهش می دهد، اما عزت، شرف و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است.

وی درباره ملاقات پلی آف شهر خودرو با الرفاع بحرین که قرار بود روز سه شنبه برگزار گردد، اعلام کرد: در نامه روز گذشته (آدینه) نوشته شده بود که این بازی، پنج روز بعد از زمان قبلی اعلام شده و خارج از ایران برگزار می گردد. در این شرایط ما باید زمین بی طرف را معرفی می کردیم که پس از جمع بندی، به این نتیجه رسیدیم که در مسابقات شرکت نکنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش به سؤال خبرنگاری که به حضور مهدی تاج، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در هیئت رئیسه AFC اشاره نمود، گفت: امیدوارم با حضور تاج و کرسی ما در هیئت رئیسه، بتوانیم به حق مان برسیم.

حمیداوی درباره تساوی بدون گل شاگردان مجتبی سرآسیایی مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: من از بوشهری ها گله دارم. آنها روز گذشته نه تنها میزبانی نکردند، بلکه اتفاقات خیلی بدی برای ما افتاد. امروز گزارش ناظر و داور بازی به فدراسیون فوتبال می رسد. ما 90 دقیقه با بلندگو در استادیوم بوشهر فحش شنیدیم که این اتفاقات زیبنده مکان ورزشی نیست. پس از اخراج مهاجم حریف، بازی عملاً و تنها حاشیه بود. ما اصلاً فوتبالی ندیدیم.

وی در واکنش به اعتراض باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به حضور دو بازیکن غیرمجاز در ترکیب شهر خودرو، یعنی میلاد سرلک و حسن جعفری توضیح داد: فدراسیون فوتبال کارت بازی این بازیکنان را صادر نموده است. ما اتفاقاتی را که در فسخ قرارداد این بازیکنان طی شده است، استعلام کردیم و به این نکته رسیدیم که اگر با این بازیکنان قرارداد ببندیم، مسئله ای نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 88

به "حمیداوی: عزت و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است، در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی کنیم، در بوشهر 90 دقیقه فحش شنیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: عزت و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است، در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی کنیم، در بوشهر 90 دقیقه فحش شنیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید