با دهکده مارها در بانکوک آشنا شوید

به گزارش تور کانادا، دهکده مارها از بهترین جاذبه‌های شهر بانکوک برای بازدید است. چرا که نمایش‌های جالب و ترسناکی در آن به اجرا درمی‌آید و حس ترس را در شما القا خواهد کرد.

با دهکده مارها در بانکوک آشنا شوید

ورود به دهکده با ترس و هیجان همراه است. به نظر توریست ها این روستا شبیه پارکی بزرگ با جاذبه های گردشگری دلهره آور شهر بانکوک برای بازدید می‌باشد. معمولا بیشتر افراد از مار می ترسند اما ساکنان بانکوک سانگا با دیدن مارها حتی از آنها فاصله هم نمی گیرند، کودکان روستا با مارها دوست هستند و آنها را در دست می گیرند. همه کودکان این دهکده از بچگی یاد می گیرند که چطور با مارها چگونه رفتار کنند و چگونه به آنها غذا بدهند.

مثلا بااولی چای 72 ساله از مارگیرهای مشهور روستا تا کنون 21 بار توسط مارها گزیده شده و 21 بار در خطر مرگ قرار گرفته. برای همین تعدادی از انگشت های دست این پیرمرد که مار گزیده بود را قطع کردند تا از مرگ نجات پیدا کند. جالب اینجاست که “چای” گزیدگی توسط مارها را نه تنها خطر نمی داند بلکه به آن افتخار هم خواهد کرد.

ورود به دهکده با ترس و هیجان همراه است. به نظر توریست ها این روستا شبیه پارکی بزرگ با جاذبه های گردشگری دلهره آور است. در این روستا روزانه نمایش های زیادی برای گردشگران برگزار می شود. برای اجرای هر نمایش ماری که لازم است از جعبه مربوطه بیرون می‌آورند.

می‌توانند در نمایش های گوناگون از این ماهرها استفاده کنند و به این ترتیب نام و آوازه روستایشان در همه جا خواهد پیچید. سالها گذشت و نقشه این که پزشک برای روستائیان کشیده بود عملی گردید. حالا روستای بانکوک ساانگا در شمال شرق تایلند به دهکده مارهای کبرا مشهور است و یکی از بهترین جاذبه‌های تور بانکوک به شمار می‌رود.

روستائیان مارها را در جعبه های چوبی بیرون از خانه های شان نگه می دارند. در این جعبه ها بیشتر مارهای سمی نظیر شاه کبرا نگهداری می شود تا مارهای کم خطر مانند پیتون.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 204

به "با دهکده مارها در بانکوک آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دهکده مارها در بانکوک آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید