نصب 3500 کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران/مازندران مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از نصب کنتورهای هوشمند فهام برای 60 درصد از مشترکین دیماندی حوزه توزیع برق این استان تا خاتمه سالجاری اطلاع داد.

نصب 3500 کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران

رضا غفاری در گفت وگو با تور کانادا با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح از بین بردن خطای انسانی با قرائت از راه دور کنتورها است، اظهار کرد: قرائت از راه دور کنتورها با استفاده از اطلاعات کنتورها در طرح های عبور از پیک تابستان، مشاهده پروفیل بار مصرفی مشترک، مشاهده شرایط لحظه ای پارامترهای شبکه مشترک و استفاده پایش اطلاعات توان مصرفی مشترکین در بازه های اعلام شده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی کامل این سامانه و حذف اعزام مامور برای قرائت کنتورها این عملیات به صورت لحظه ای و از راه دور انجام می گردد، توضیح داد: مرکزی به منظور نظارت و پایش بر شرایط این کنتورها نیز در دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق در مازندران در نظر گرفته شده است تا بتوان از صحت عملکرد این کنتورها از نظر آنلاین بودن شرایط مصرفی مشترک اطمینان حاصل گردد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در خصوص فرآیند اجرایی این طرح اعلام کرد: تا به امروز برای 7 هزار مشترک دیماندی محدوده این شرکت در استان کنتورهای هوشمند فهام نصب و تا خاتمه سالجاری این رقم به 8 هزار کنتور می رسد.

غفاری با بیان اینکه تعداد 13 هزار و 500 مشترک دیماندی در حوزه توزیع برق مازندران فعالیت می نمایند، گفت: مشترکین دیماندی با این طرح در سال های آینده برای تعدادی از آن ها کنتور هوشمند فهام برنامه ریزی و نصب خواهد شد.

وی یادآور شد: با نصب و پایش اطلاعات ارسالی این کنتورها فقط دارای مسائل شبکه ای نظیر ضعف ولتاژ شناسایی شده و در اولویت اصلاح قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 190

به "نصب 3500 کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب 3500 کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید