پیغام فوتبالیست ها برای دلداری دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس

به گزارش تور کانادا، علیرضا بیرانوند که در بین نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال 2019 آسیا بود نتوانست این عنوان را کسب کند تا اکرم عفیف بازیکن ملی پوش السد قطر آن را برای خود کند.

پیغام فوتبالیست ها برای دلداری دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس

با این حال همبازیان دروازه بان ملی پوش پرسپولیس با انتشار تصاویری از دروازه بان شماره یک این روزهای فوتبال ایران به حمایت از او پرداختند.

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در این باره گفت: طوفان زندگی بالا و پایین زیاد دارد و تو که یک مرد خودساخته هستی این را بهتر از هرکسی می دانی. نه تنها به من بلکه میلیون ها ایرانی معتقدند عنوان بهترین بازکین سال آسیا لایق تو بود و شاید اگر این عنوان روزی به تو می رسید زحمت شبانه روزی همه ما به پایان می رسید. در این روزها همه ما در کنار تو خواهیم بود و بدان که تنها قدم نخواهی زد. روسیاهی اش هم می ماند برای کسانی که لبخند زنان از روز قبل توئیت کردند که جایزه مرد سال آسیا به بازیکن دیگری می رسد.

شجاع خلیل زاده نیز گفت: بهترینی برای ما شماره یک

وحید امیری که در تیم ملی و پرسپولیس با بیرانوند همبازی است نیز گفت: من از ابتدا شاهد بودم چقدر کوشش می کنی تا همواره بهترین باشی.... قطعا حق تو بود در این چند سال کسب عنوان مرد سال آسیا را به دست بیاوری....

کمال کامیابی نیا نیز با ترسیم چهره عقاب به بیرانوند خطاب بهترین را داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 35

به "پیغام فوتبالیست ها برای دلداری دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام فوتبالیست ها برای دلداری دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید