پیش بینی مورخ آمریکایی از نتیجه انتخابات آمریکا ، ترامپ بازنده می شود؟

به گزارش تور کانادا، یک مورخ آمریکایی که از دهه هشتاد میلادی تا به امروز نتایج انتخابات ایالات متحده را درست حدس زده، این بار پیش بینی کرده جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات 2020 دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی را شکست می دهد.

پیش بینی مورخ آمریکایی از نتیجه انتخابات آمریکا ، ترامپ بازنده می شود؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، یک مورخ آمریکایی که از سال 1984 به این سو نتایج انتخابات ایالات متحده را به درستی حدس زده این بار نیز مدعی است که جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020، دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور را شکست می دهد.

به نوشته وبگاه شبکه خبری ان بی سی، آلن لیچمن مورخ و استاد دانشگاه در فیلمی که روز چهارشنبه پخش شد پیش بینی کرده که بایدن در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا، ترامپ را شکست می دهد.

این مورخ آمریکایی در این زمینه گفته که رای دهندگان در ایالات متحده فریب کارزارهای تبلیغاتی را نخواهند خورد و رای دهندگان با توجه به چگونگی اداره کشور از سوی کاخ سفید رای می دهند.

لیچمن در این باره گفت، نظرسنجیها همانند تصاویری هستند که هیچکدام تاثیری در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ندارند. وی همچنین گفت که همه گیری کرونا اقتصاد آمریکا را در برهه کنونی به رکود کشانده است.

الگوی پیش بینی لیچمن مبتنی بر 13 مقوله مختلف تحت عنوان کلیدهای ورود به کاخ سفید است و بیشتر سوابق حزب حاکم فعلی در کاخ سفید تا سوابق نامزدها را در نظر می گیرد. این مورخ آمریکایی پیش بینی کرده که ترامپ کاخ سفید را از دست می دهد.

در حالی که کمتر از 100 روز به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است، نظرسنجی های متعدد نشان می دهند که بایدن به طور عمومی پیشتاز است. با این حال در سال 2016 نیز نظرسنجی ها عموما از پیروزی هیلاری کلینتون حکایت داشتند که نتیجه حاصله خلاف آن بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 665

به "پیش بینی مورخ آمریکایی از نتیجه انتخابات آمریکا ، ترامپ بازنده می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی مورخ آمریکایی از نتیجه انتخابات آمریکا ، ترامپ بازنده می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید