چلسی 0 - 1 بورنموث؛ شکست تلخ آبی ها در خانه

به گزارش تور کانادا، چلسی در شبی که نمایش خوبی نداشت با یک گل مغلوب بورنموث شد.

چلسی 0 - 1 بورنموث؛ شکست تلخ آبی ها در خانه

به گزارش گروه ورزشی تور کانادا، چلسی که در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی نگرفت و از فرایند خوب اوایل فصل خود فاصله گرفته است، امشب در مقابل بورنموث قادر به خلق موقعیت چندان زیادی نشد و در نهایت با دریافت گل در دقایق انتهای مقابل این تیم مغلوب گردید.

چلسی بازی را بهتر شروع کرد و می توانست در همان دقیقه نهم به گل اول دست یابد، اما ضربه میسون مونت با عکس العمل خوب رامسدال همراه شد.

دقایقی بعد چلسی صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شد، اما ضربه امرسون با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 19 و روی ارسال آسپلیکوئتا، تامی آبراهام صاحب فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی شد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه بورنموث نیافت.

در اواسط نیمه اول و روی حرکت خوب ویلیان، میسون مونت درون محوطه جریمه بورنموث صاحب موقعیت گلزنی شد، اما رامسدال با عکس العملی مناسب دروازه تیمش را نجات داد. در ادامه چلسی کوشش زیادی برای زدن گل اول داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل دو تیم به انتها رسید.

بورنموث نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد، اما ضربه کینگ با دخالت کورت زوما دفع شد و در ریباند نیز کسی از موقعیت استفاده نکرد.

در دقیقه 60 این بار انگولو کانته در محوطه جریمه موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این هافبک فرانسوی با حضور به موقع مدافعان بورنموث دفع شد. در دقیقه 71 این بار تامی آبراهام توپ خوبی را در محوطه جریمه ارسال کرد، اما ضربه سر امرسون در اختیار دروازه بان بورنموث نهاده شد.

اما در دقیقه 83 این بورنموث بود که به گل رسید. روی پاس لرما و روی تعلل مدافعان چلسی، گاسلینگ در مقابل دروازه چلسی و بدون هیچ بازیکن یارگیری صاحب موقعیت شد و توانست دروازه کپا را باز کند.

در ادامه کوشش چلسی برای زدن گل تساوی نتیجه ای در بر نداشت و آنها در نهایت با همان یک گل مغلوب بورنموث شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 72

به "چلسی 0 - 1 بورنموث؛ شکست تلخ آبی ها در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلسی 0 - 1 بورنموث؛ شکست تلخ آبی ها در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید