برگزاری انتخابات مجازی کانون های همیار سلامت جسم و روان

به گزارش تور کانادا، تهران (پانا) - معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری انتخابات مجازی کانون های همیار سلامت جسم و روان اطلاع داد.

برگزاری انتخابات مجازی کانون های همیار سلامت جسم و روان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاون دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه کانون های دانشجویی همیاران بهداشت و سلامت جسم و روان، یک بازوی مشورتی و اجرایی با رویکرد نهضت داوطلبی است اضافه نمود: این کانون به منظور جلب مشارکت و کمک دانشجومعلمان و با هدف ارائه خدمات مستمر، فراگیر و اجتماع محور زیر نظر مرکز مشاوره و آموزش های اجتماعی تشکیل و فعالیت می کند.

پرویز انصاری راد خاطر نشان کرد: این معاونت هر ساله اقدام به برگزاری انتخابات شورای مرکزی کانون ها جهت انجام فعالیت ها در امسال می کند که امسال، این انتخابات بر خلاف سال های گذشته و به خاطر شرایط امروز کشور در مورد بیماری کرونا، به صورت مجازی و به وسیله سامانه یادگیری اکترونیکی به صورت برخط، طبق جدول زمانبندی شده از 4 لغایت 14 دی ماه 1399در سراسر پردیس ها و مراکز کشور در حال برگزاری است.

وی توضیح داد: هم اکنون 82 کانون در سراسر کشور راه اندازی شده و در زمینه مشاوره، بهداشت و سلامت مشغول فعالیت می باشد. وی اضافه نمود: براساس پیش بینی های انجام شده، با کمک خداوند متعال و مشارکت حداکثری دانشجو معلمان با انتخابات جاری، شاهد راه اندازی و تأسیس این کانون در سراسر کشور خواهیم شد.

انصاری راد ادامه داد: همکاری دانشجو معلمان در سال های گذشته در قالب های همیار مشاور، ناظرین بهداشت و سلامت، سفیران سلامت و رابطین بهداشت قابل توجه بوده است که با شیوع ویروس کرونا و با انجام فعالیت های متنوع نظیر: شرکت در مسابقات کرونایی و پیوستن به پویش های دانشجویی همگام با سایر دانشجویان کشور، نقش همیاران سلامت را بیش از پیش برجسته نموده است.

معاون دانشجویی اعلام کرد: حضور پرشور دانشجومعلمان، حفظ فضای شاد و امیدبخش بین آن ها و برگزاری برنامه های پیشگیرانه و کاهش آسیب های اجتماعی با توجه به نوع احتیاج و میزان احتیاج دانشجومعلمان در راستای اهداف یاد شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که به صورت خاص در نظر داریم کانون مزبور را به عنوان یکی ازتشکل دانشجویی موثر در دانشگاه فعال نگه داشته و نقش عمده ای را به دانشجومعلمان محول کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 924

به "برگزاری انتخابات مجازی کانون های همیار سلامت جسم و روان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری انتخابات مجازی کانون های همیار سلامت جسم و روان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید