تعطیلی 25 مرکز غیرمجاز شارژ ال پی جی خودرو

به گزارش تور کانادا، سرپرست سازمان صمت استان، گفت: تعداد 25 مرکزغیرمجاز شارژ ال پی جی در زاهدان تعطیل شده است.

تعطیلی 25 مرکز غیرمجاز شارژ ال پی جی خودرو

به گزارش تور کانادا به نقل از تور کانادا، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان وبلوچستان برنصب دستگاه کارتخوان درمراکز عرضه و خودروهای عرضه نماینده سیلندر گازمایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع نماینده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید شد.

در ملاقات حدادی، رئیس شرکت پرسی ایران گاز کشوربا محمودرضا رحمتیان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برنصب دستگاه کارتخوان درمراکز عرضه و خودروهای عرضه نماینده سیلندر گازمایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع نماینده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید شد.

او ادامه داد: خواسته ما به جهت اینکه سیلندرگاز به مشترکین و مصرف نمایندگان خانگی به موقع برسد و تمامی شرکت های موزع گازمایع باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

رحمتیان اضافه کرد: با توجه به شرایط پیش آمده به تمامی شرکت های توزیع نماینده گاز مایع در استان ابلاغ شده ودرصورتیکه نتوانند نسبت به جذب سهمیه گاز آذرماه اقدام نمایند پرونده تخلف، عدم اجرای تعهد تشکیل و جهت صدورحکم به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

او ادامه داد: یکی از عمده مسائل بوجودآمده تغییرمصرف و استفاده گاز در سایرمصارف از جمله گرمایشی و خودروهایی که مجهز به سیستم گاز مخزنی ال پی جی به صورت غیرقانونی شده اند می باشند که می تواند خطرات جانی راهم جهت دارندگان این خودروها داشته باشد.

رحمتیان اضافه کرد: بازدیدهای گسترده ای توسط بازرسان این سازمان از سطح بازار و مراکز شارژ ال پی جی صورت پذیرفت و بالغ بر 25 مرکز شارژ غیرمجاز ال پی جی دراین زمینه تعطیل و به ان ها ابلاغ شده به هیچ عنوان حق شارژ مخازن نص شده برروی خودروها را نداشته و درصورت مشاهده خریدوفروش برخلاف ضوابط با آنهابرخورد خواهد شد.

محمدقاسمی T معاون اموربازرسی و حمایت از حقوق مصرف نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز دراین جلسه، ابراز داشت: طی گشت های مشترک برگزار شده با حضور نمایندگان فرمانداری، دادستانی، تعزیرات، نیروی انتظامی و استاندار تعداد 4 دکه فروش غیرمجاز سیلندرگاز با تخلف گرانفروشی به میزان 12 میلیون و 300 هزار ریال شناسایی شدند و 85 سیلندر 11 کیلویی نیز توقیف و دراختیار شرکت پرسی ایرانگاز قرار گرفته است.

حدادی مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ایران نیز در این جلسه متعهد شد که با قیدفوریت در زمینه مطالبات خواسته شده از سوی مردم و مسئولین اقدام نماید و بیان داشت: توزیع اشتراکی سیلندرگاز مایع بهترین روش برای رسیدن گاز مایع به دست خانوارها و مصرف نمایندگان واقعی است.

او اضافه کرد: شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در استان درادکه از این ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمود.

حدادی توضیح داد: بزرگترین مخزن ذخیره سازی ریلی کشور را در زاهدان طی سال های گذشته راه اندازی نموده ایم و 150 دستگاه نیسان برای توزیع شهری گاز در استان داریم و در کل کشور نیز 5 هزار عامل توزیع و 3 هزار نماینده توزیع در روستاها و بخش های عشایری، صنعتی و صنفی کارخدمات رسانی را انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور اضافه کرد: درقبال تمامی مردم سیستان و بلوچستان مسئولیت داریم و با تمام توان آن را اجرایی خواهیم کرد و از تعداد کل 60 واگن دراختیار این شرکت در سراسرکشور تعداد 15 واگن اختصاص به حمل گازمایع از اصفهان به زاهدان را اختصاص خواهیم داد.

او درپایان، توضیح داد: پس از افزایش قیمت بنزین درکشور مصرف گازمایع 2 و نیم برابرافزایش پیدانموده و برای اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه خودروهای زیادی مخازن گازمایع ال پی جی نصب نموده اند بتوانیم مدیرت کنیم باید صندلی های سوخت ال پی جی ایجادگردد تا صف خودروها از توزیع خانوارها جداشود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 54

به "تعطیلی 25 مرکز غیرمجاز شارژ ال پی جی خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی 25 مرکز غیرمجاز شارژ ال پی جی خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید