رسمی؛ بیرانوند در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس

به گزارش تور کانادا، علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش ایران در پاسخ به اینکه بحث بازگشت به پرسپولیس این روز ها دوباره داغ شده به روزنامه ایران ورزشی گفت: بگذارید یک حرفی بزنم. سال جام جهانی برای من خیلی مهم است و به قول اسکوچیچ باید جایی باشم که کامل بازی کنم. با این کار هم به خودم کمک می کنم و هم به تیم ملی. این اتفاقی است که باید برای من بیفتد. در این دو سال 20، 30 درصد از بازی های باشگاهی را انجام داده ام. در آنتورپ 12، 13بار در ترکیب قرار گرفتم و در بواویشتا هم 9 یا 10 بار در ارنج حضور داشته ام. البته اینجا اگر مصدوم نمی شدم خیلی بیشتر هم بازی می کردم. چون وقتی آسیب دیدم، دروازه بان دیگرمان آمد، خوب ظاهر شد و جایگاه خودش را تثبیت کرد.

رسمی؛ بیرانوند در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس

فصل بعد برای من خیلی اهمیت دارد. باید جایی باشم که از لحاظ روحی- روانی مسئله ای برایم پیش نیاید و البته بازی هم بکنم. واقعیتش هنوز تصمیمی درباره آینده ام نگرفته ام. نه کسی از پرسپولیس با من تماس گرفته و نه مذاکره ای اجرا شده. آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند، بخصوص من که همیشه این تیم را از صمیم قلب دوست داشتم. 4 هفته دیگر از بازی های بواویشتا در پرتغال به جای مانده و امیدوارم در پایان فصل بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.

بیرانوند در خصوص اینکه اگر پرسپولیس پیشنهاد بدهد پاسخ او به این پیشنهاد چیست گفت: قرارداد قرضی من با بواویشتا پایان فصل تمام می شود، اما دو سال دیگر با آنتورپ قرارداد دارم. البته سال دومش توافقی است. تا جایی که من می دانم آنتورپ با توجه به اینکه احتمالاً در جام جهانی شرکت می کنم، می خواهد روی من سرمایه گذاری کند تا درآمدزایی کند؛ بنابراین یک راهکار باقی می ماند. من قراردادم را هم یک سال دیگر با آنتورپ تمدید کنم و با انتقالی قرضی به یک تیم دیگر بروم.

با این شرایط نه به تیمی که مرا جذب می کند فشار می آید و نه آنتورپ مرا برای همیشه از دست می دهد.

من الان در اروپا 2، 3 پیشنهاد دارم. با یکی از آن ها هم جلساتی برگزار کرده ام. نمی توانم ریسک کنم و باید مشورت بیشتری انجام بدهم. نباید چشمم را ببندم و با تیم های اروپایی قرارداد امضا کنم. اروپایی ها یک مثالی دارند که می گویند وقتی وارد میدان جنگ می شوی، نباید مادر مادر کنی. نمی خواهم قراردادی ببندم و بعد بگویم ای خدا، چه شرایطی رقم خواهد خورد. پرسپولیس، اما اگر پیشنهاد بدهد، اولویت من امضای قرارداد با این تیم است. امیدوارم اتفاقات خوب بیفتد و سال آینده بهترین تصمیم را برای ادامه فوتبالم بگیرم.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1576

به "رسمی؛ بیرانوند در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسمی؛ بیرانوند در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید