رضایی: باید پیروزی امروز را فراموش کنیم، در فینال جای هیچ اشتباهی نیست

به گزارش تور کانادا، سرمربی والیبال فولاد سیرجان گفت: ما باید پیروزی امروز را فراموش کنیم، چون در بازی فردا (فینال) جای هیچ اشتباهی نیست.

رضایی: باید پیروزی امروز را فراموش کنیم، در فینال جای هیچ اشتباهی نیست

به گزارش خبرنگاران، سعید رضایی، سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان در خصوص پیروزی تیمش مقابل تیم ناخون راچاسیما تایلند در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا گفت: امروز با تیم خوب میزبان بازی کردیم. تیم ها در مرحله نیمه نهایی سعی می نمایند رجحانن بازی خود را به نمایش بگذارند تا به فینال برسند.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: آغاز خوبی داشتیم و در مقابل، تیم حریف هم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. ما با بررسی و عملکرد خوب بازیکنان بر مسابقه مسلط شدیم و از همان ست اول که ست مهمی است نتیجه مطلوب کسب کردیم. رجحان مقطعی حریف فقط به خاطر اشتباهات فردی ما بود که به سرعت اشتباهات مرتفع شد و توانستیم قدرت سرویس و حمله آنها را مهار کنیم. با یک برد 3 بر صفر به مرحله پایانی رسیدیم تا به هدف نهایی و قهرمانی در این مسابقات نزدیک شویم.

رضایی در خصوص بازی فینال و تقابل مجدد با العربی گفت: تیم العربی تیم بسیار خوب و سطح بالایی است و امروز هم بازی سختی داشت. مطمئناً در بازی فردا جای هیچ اشتباهی نیست و ما باید پیروزی امروز را فراموش کنیم و فردا باید از همان ست اول، شرایط را برای حریف سخت کنیم چون ست اول، ست سرنوشت ساز مسابقه خواهد بود. ما کوشش خواهیم کرد ذهنیت بازیکنان را برای ملاقات فردا آماده کنیم تا در لحظات پایانی و مهم مسابقه عملکرد خوبی داشته باشند.

واناچوت پادسوک، سرمربی تیم ناخون راچاسیما نیز گفت: ما در این مسابقه به امید پیروزی وارد زمین شدیم اما در همان ابتدا مسابقه کاملا نا امید شدیم چون از لحاظ آمادگی جسمانی و تاکتیک، تیم فولاد سیرجان ایرانیان شرایط بسیار بالاتری نسبت به ما داشت. بازیکنان والیبال ایران در سطح عملکردی بالایی قرار دارند و همین موضوع باعث شده که شاکله تیم سیرجان بسیار متفاوت با والیبال کشور تایلند باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1361

به "رضایی: باید پیروزی امروز را فراموش کنیم، در فینال جای هیچ اشتباهی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: باید پیروزی امروز را فراموش کنیم، در فینال جای هیچ اشتباهی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید