زبان بدن خانمی که به شما علاقه مند است!

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران: حتی در عهد باستان نیز مردم معتقد بودند باید به حالات بدن زنان توجه کنید تا کشف کنید او به شما علاقه مند است یا خیر. بر خلاف مردان که بیش از 10 یا 15 علامت برای نشان دادن علاقه خود ندارند، زنان بیش از 50 ژست دارند که برای نشان دادن علاقه خود از آن ها استفاده می نمایند. در این مقاله مهمترین ژست ها را به شما آموزش می دهیم.

زبان بدن خانمی که به شما علاقه مند است!

اولین ابراز احساسات

به چهره او نگاه کنید. وقتی زنان به کسی علاقه مند باشند، اعضای چهره شان در مواجهه با آن شخص بیشتر حرکت می نماید. به ابروها، لب ها و چشم های آن ها نگاه کنید تا ببیند به چیز هایی که شما می گویید چگونه واکنش نشان می دهند. در ادامه چند مورد را ذکر می کنیم که باید به آن ها دقت کنید:

بالا رفتن ابروها. این حالت در موقعیت های مختلفی به کار می رود، اما در بیشتر مواقع، نشانه خوبی است. وقتی بالا رفتن ابرو ها با لبخند و سر تکان دادن همراه باشد، به معنای آن است که با صحبت های شما موافق است حتی اگر فقط به خاطر آن باشد که گوینده اش شما هستید. زنان ابرو های خود را بعد از ارتباط چشمی هم بالا می اندازند تا نشان دهند آنچه می بینند را می پسندند.

لب های ناآرام. اگر در هنگام فکر کردن یا گوش دادن به صحبت های شما لب های خود را می جود، می خواهد توجه شما را جلب کند و بنابراین، احتمالا به شما علاقه مند است.

اتساع مردمک چشم. هم در مردان و هم در زنان، هنگامی که فرد با شخص مورد علاقه اش در حال صحبت باشد، مردمک چشمش باز می گردد. این پدیده زمانی بهتر ظاهر می گردد که در محیط روشن قرار داشته باشید؛ وگرنه قرار دریافت در محیط تاریک به طور طبیعی موجب اتساع مردمک می گردد.

پلک زدن بیش از حد. زنی که به شما علاقه مند باشد، هنگام مواجهه با شما کمی سریعتر از حالت معمول پلک می زند.

توجه به جایی که او قرار می گیرد. زنان علاقه مند، در جایی نزدیک به شما قرار می گیرند. اگر پشت یک میز نشسته باشید، ممکن است سرش را روی یک یا هر دو دستش قرار دهد تا به شما نزدیکتر گردد.

مراقب دستان باز او باشید. اگر روی جایگاه اش و در عقب نشسته و دست به سینه است، احتمالا بی حوصله یا بی علاقه شده است. با باز کردن سر حرف و صحبت در خصوص او و زندگی اش، مجددا او را به خودتان علاقه مند کنید.

به انگشتان او توجه کنید

زنانی که به شما علاقه مند باشند، از انگشتانشان برای به حرکت در آوردن جواهراتی که دارند، یا بازی با عینکشان استفاده می نمایند.

بازی کردن با جواهرات. وقتی یک زن در اطراف کسی که به او علاقه مند است قرار داشته باشد، ضربان قلبش سریعتر می شد. این باعث می گردد او احساس هیجان عصبی کند. برای خروج از این تنش، حلقه ای که دستش هست را پیچ و تاب می دهد، با گوشواره هایش بازی می نماید، یا گردنبندش را می کشد و رها می نماید. همچنین ممکن است پاهایش را مدام تکان دهد تا از شر این انرژی اضافه خلاص گردد.

وقتی یک دختر با بینی اش بازی می نماید، معمولا کوشش می نماید آن را پنهان کند، اما شما باید به او بگویید که بینی اش زیباست. این کار موانع روانشناختی را از سر راه بر می دارد و شما و شریکتان را در سطح بالاتری از صمیمیت قرار می دهد.

زنی که به شما علاقه مند باشد در مقابل شما پاهایش را روی هم می اندازد. اگر پای بالایی به سمت شما باشد، علامت ویژه و خوبی است.

مرحله آشنایی

به ارتباط های چشمی دقت کنید. یک زن با آغاز نگاه کردن در چشم های شما. به شما می گوید که جالب ترین فرد حاضر در زندگی اش هستید.

عوامل خنده او را پیدا کنید. دقت کنید که او وقتی کنار شماست، در مقایسه با وقتی که با افراد دیگر است، چقدر لبخند می زند یا می خندد. اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه مند است، برایش سخت است در حضور شما خنده اش را متوقف کند. این می تواند در طی یک مکالمه با شما باشد.

او در طی مکالمه با شما مدام لبخند می زند، و حتی به بی مزه ترین جوک هایتان می خندد. همچنین زمانی که در یک مکالمه متفاوت در همان اتاق شرکت دارد، به هر صدای بلند و رفتار خشن و بی ادبانه او هم توجه کنید؛ این ها علائمی قطعی هستند که نشان می دهند او توجه شما را می خواهد.

به حرکات انعکاسی اش توجه کنید. اغلب اوقات، زنی که به شما علاقه نمند است به شکل ناخودآگاهی کار های شما را تکرار می نماید. این نشان می دهد که هر دوی شما روی یک طول موج حرکت می کنید و بنابراین می توانید صمیمیت را در رابطه خود افزایش دهید.

منبع: wikihow

منبع: برترین ها
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 133

به "زبان بدن خانمی که به شما علاقه مند است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زبان بدن خانمی که به شما علاقه مند است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید