عزیزی خادم: حساب فدراسیون فوتبال باز شده است، عدم میزبانی تیم ملی شوک سنگینی بود

به گزارش تور کانادا، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: عدم میزبانی تیم ملی برای بازی های مقدماتی جام جهانی شوک سنگینی بود.

عزیزی خادم: حساب فدراسیون فوتبال باز شده است، عدم میزبانی تیم ملی شوک سنگینی بود

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم امروز (سه شنبه) پس از حضور در مجلس شورای اسلامی درباره خروجی این جلسه گفت: این جلسه برای بحث میزبانی ایران برگزار شد و قرار است تماس هایی از سوی مجلس و وزارت گرفته شود. جلسه را مناسب ارزیابی می کنم، چرا که دغدغه و وسواس کنندگان مجلس نسبت به اجحاف میزبانی ایران را دیدم. قرار شد از تمام ظرفیت های مجلس و دیگر دستگاه ها و فضاها برای برگرداندن حق میزبانی ایران را استفاده کنیم.

وی افزود: یکی از جایگاه ها مجلس شورای اسلامی است که چکیده و عصاره برآمده از مردم است. امروز من را دعوت کردند و گزارشی از چالش میزبانی ایران و باعث تکدر افکار عمومی شده است را، خدمت دوستان دادم. برنامه ریزی و راهکارها را برای برگرداندن میزبانی به ایران را ارائه کردیم. نامه نگاری ها و استفاده از مجلس، وزارت ورزش و دستگاه های خارجی چه رسمی و غیر رسمی را به کار می گیریم و از هر کسی که می تواند کمک کند درخواست می کنیم کمک کنند میزبانی ایران بازشود. عدم میزبانی شوک سنگینی به فوتبال کشور بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اردوی پیش روی تیم ملی فوتبال گفت: اردویی را در فروردین ماه برای بازی تدارکاتی با سوریه خواهیم داشت. پس از آن اردوی کیش را تدارک دیده ایم. بحث خوش بینی برای بازگشت میزبانی یک طرف است، قبول واقعیت ها از جمله تحریم بخش دیگری است. در حوزه های مختلف آثار تحریم ها را می بینید، از جمله باشگاه های ما که میزبانی از آنها گرفته شده است. ناامید نیستیم و در همان راستا برنامه های تیم ملی در فروردین و خرداد را تدارک دیده ایم. اردوی یک هفته ای در کیش خواهیم داشت و اگر مسابقات بر اساس نقشه و راهی که AFC داده و قرار باشد بازی های ایران در بحرین برگزار شود، از کیش به بحرین خواهیم رفت. از همه توان استفاده خواهیم کرد تا تیم ملی به مرحله بعد صعود کند.

عزیزی خادم ادامه داد: همه وظیفه داریم و آن هم حمایت، حمایت و حمایت از تیم ملی است. قطار و لوکوموتیو فوتبال کشور، تیم ملی ایران است و باید تلاش صادقانه برای صعود ایران داشته باشیم، چه میزبانی در ایران باشد چه در بحرین. رضایت مندی عمومی برای افکار عمومی است و باید اولویت اول ما باشد. زمانی مردم راضی می شوند که تیم ملی به جام جهانی صعود کند. نمی خواهم به گذشته بازگردم، چرا که مردم از همه چیز آگاه هستند. در فضای مجازی مردم به روز هستند. فوتبال الان به آرامش نیاز دارد و باید از هر گونه التهاب پرهیز کرد و هر کسی برای منافع ملی گام بردارد، دستش را می بوسیم. امیدوارم همه در این راستا قدم برداریم تا خالصانه به صیانت فوتبال ملی کمک کرده باشیم. مهم ترین هدف ما در سه، چهار ماه آینده تیم ملی است. اگر خوشحالی مردم را می خواهیم، باید به اتحاد فکر کنیم. وحدت و انسجام مان را باید بیشتر کنیم. به هر دلیلی این اتفاقات اتفاده، بخشی از آن در بحث بین الملل بوده است. فروتنانه و خاضعانه می خواهم حمایت کنند.

وی در مورد بحث تغییرات در فدراسیون فوتبال شرح داد: اولویت اول ما تیم ملی فوتبال ایران است. تیم ملی مهم ترین گزاره و گزینه ما خواهد بود. برنامه های مان را در حوزه داوران داده ایم و حتما دستمزد چشمگیر داوران را در فصل آینده خواهیم داشت، سیستم های رادیویی نیز برای داوران تهیه می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با بسته شدن حساب فدراسیون گفت: بخشی از آن به مالیات بازمی گشت. امروز یک جلسه با سازمان اداره مالیات داشتم و حساب باز شده است. همانطور که گفتم برنامه هایی داریم که برای اجرای آن نیاز به زمان است. امید فراوان به اجرای برنامه ها داریم، چون این برنامه ها بخش زیادی قابلیت اجرایی دارند. برنامه ها را در معرض مجمع قرار دادم و بر اساس آن رأی داده شده است. ما برنامه گریز نیستیم اما نیاز به زمان داریم. هر کاری را باید به تناسب آن قدم به قدم پیش رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1039

به "عزیزی خادم: حساب فدراسیون فوتبال باز شده است، عدم میزبانی تیم ملی شوک سنگینی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: حساب فدراسیون فوتبال باز شده است، عدم میزبانی تیم ملی شوک سنگینی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید