فال روزانه چهارشنبه 14 آذر 1397

به گزارش تور کانادا، فال روزانه چهارشنبه 14 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - عزیزی که چهاردهم آذرماه چشم رو به این دنیا باز کردی، تولدت مبارک! روزهای پبش روی خواهد بود، در این سال احتمال اینکه آرزوهای شما تحقق پیدا کنند، بسیار زیاد است. اما دلخوش نشوید و تلاش های خود را چند برابر کنید. تلاش و تعهد است که شما را در راستا رسیدن به خوشبختی و تجربه طولانی مدت آن قرار می دهد. توصیه می کنیم مهر و محبت خود را نسبت به اطرافیان خود افزایش دهید. این رفتار می تواند برکت را برای زندگی شما به ارمغان بیاورد. از امروز به بعد بهتر است اهداف زندگی خود را خودتان مشخص کنید و بر اساس منطق خود و با تصمیم گیری صحیح راستا رسیدن به این اهداف را پیش بگیرید. در ماه های آینده این احتمال وجود دارد که موقعیت های شغلی پردرآمدی پیش روی شما قرار گیرد. از این فرصت ها استفاده کنید و خوشبختی را به زندگی خود وارد کنید.

فال روزانه چهارشنبه 14 آذر 1397

فروردین

امروز به آرامش ذهنی نیاز دارید. مدتی است که بدون دلیل خاصی ذهن تان مشغول اتفاقات گذشته شده است. بیشتر از این ذهن خود را مشغول این افکار پوچ نکنید. کمی برای خود خلوت کرده و ذهن خود را رها کنید. در مقابل بدی دیگران روی خوش نشان دهید. بدی را با بدی جواب ندهید! با این رفتار لطف زیادی در حق خود خواهید کرد، چراکه ذهن شما درگیر افکار مرتبط با رفتار عجولانه نخواهد شد . امروز به تغییر طراحی دکوراسیون خانه خود فکر کنید، این کار روش بسیار خوبی برای تغییر روحیه شماست.

اردیبهشت

اگر تا به امروز رابطه عاطفی خاصی را شروع نکرده اید، به زودی برخی از نشانه های آن را تجربه خواهید کرد. اما اگر متاهل هستید، با فرد یا افرادی آشنا می شوید که می توانند اثرات مثبت زیادی بر سبک زندگی شما داشته باشند. امروز بهتر است از خانه بیرون بروید. محتاط بودن را کنار بگذارید، در حرف زدن حین ارتباطات عاطفی و کاری بیش از حد محتاط نباشید، وقت آن رسیده که حرف های دل خود را بر زبان بیاورید. به زودی خواهید فهمید که همه چیز برای شما لذت بخش تر از گذشته می شود.

خرداد

شما یک انسان پرفکشنیست هستید و حد عالی هر چیزی را می پسندید. با این ذهنیت بسکمک از موقعیت های خوب را از دست داده اید، چراکه از نظر شما 100 درصد کامل نبوده اند و با ایده آل های شما تفاوت داشته اند. شاید تابحال این جمله را نشنیده باشید: برای هیچ فردی یک ایده آل کامل و بدون نقص وجود ندارد. همه چیز به خود شما بستگی دارد! این شما هستید که بهترین شرایط را برای خود ایجاد می کنید، شما باید نقص های یک موقعیت را برطرف کرده و شرایط ایده آل را فراهم کنید. امسال بهتر است کمی جسورتر از گذشته باشید. اگر قصد شروع کاری را دارید، ابتدا با قدم های کوچک پیش بروید تا در صورت بروز هر گونه اشتباه به راحتی بتوانید اشتباه خود را جبران کنید . قدم های کوچک باعث می شود تا بتوانید قدم های بعدی خود را پیش بینی کنید.

تیر

شما بیش از حد لزوم به افراد اطراف خود اهمیت می دهید. امروز این احساس و شوق جندین برابر خواهد شد، طوریکه می خواهید همه زمان خود را به بودن در کنار دوستان خود اختصاص دهید. اما به یاد داشته باشید که افراط در ارتباط با دیگران خوب نیست. پس از مدت ها صبر و کوشش، امروز می تواند نشانه هایی از نتایج کوشش های خود را مشاهده کنید. اگر بر روی آن تمرکز داشته باشید، در انتهای ماه دیگر پیشرفت زیادی را خواهید دید. توصیه می کنیم از امروز به بعد وقت خود را به انجام اهداف مهم تر اختصاص دهید و از انجام کارهای غیرضروری اجتناب کنید.

مرداد

در حال حاضر خلاقیت و حس ششم شما بیشتر از گذشته به کار افتاده است، پس توصیه می کنیم بر روی کارهای مهم متمرکز شوید. امروز برای جلب رضایت افراد زمان بسیار خوبی خواهد بود. درواقع همه چیز طوری پیش خواهند رفت که شما را به خواسته دلتان برساند، بنابراین از هر فرصت پیش روی خود نهایت استفاده را داشته باشید. مشورت کردن را از قلم نیاندازید و زمانی از روز را به صحبت با دیگران اختصاص دهید.

شهریور

امروز وقت زیادی را برای انجام فعالیت های گروهی اختصاص خواهید داد. ممکن است که در این موقعیت ، با افرادی آشنا شوید که پیشنهادات خوبی به شما دهند، توصیه میکنیم که در مورد آن ها فکر کنید و آن ها را سریع رد نکنید. اگر حس کردید که در حال حاضر آمادگی شروع کاری را ندارید، پس بهتر است آن را به تعویق بیاندازید، چراکه نبود اعتماد به نفس می تواند مانع بزرگی برای پیشرفت شما باشد. روز شلوغ و پرکاری در پیش خواهید داشت، برای رهاسازی دغدغه های ذهنی خود و لذت بردن از یک خواب با کیفیت، ورزش قبل از خواب را به شما پیشنهاد می کنیم.

مهر

در آینده نزدیک یک توافق نامه کاری جدید خواهید داشت. آن را جدی بگیرید و برای اجرایی کردن آن کوشش و برنامه ریزی داشته باشید. شاید در ابتدا کارها به راحتی و به سرعت پیش بروند، اما با گذشت زمان موانع متعددی پیش رویتان قرار خواهد گرفت. پس بهتر است طوری پیش بروید که همه کارها برایتان قابل پیش بینی شود. مشورت با دوست ها و آشنایان کمک خوبی خواهد بود.. از این کمک نهایت استفاده را داشته باشید.

آبان

در حال حاضر مسئله ای ذهن شما را درگیر کرده است. با اینکه از ته دل می خواهید این مسئله را با دیگران در میان بگذارید، اما از بر زبان آوردنش ترس دارید. نباید تا این حد محتاط و نگران باشید، این موضوع برای بسکمک از مردم پیش می آید، اگر دغدغه ذهنی خود را با دیگران در میان بگذارید، مطمئن باشید که راهنمایی های خوبی دریافت خواهید کرد.. این امکان وجود دارد که یکی از افراد نزدیک اطراف شما راز دلش را با شما در میان بگذارد، این راز را در سینه خود حبس کنید تا اعتماد دیگران نسبت به شما از بین نرود. توصیه می کنیم برای تسکین دادن ذهن خود زماتی را به پیاده روی اختصاص دهید.

آذر

با اینکه همیشه فردی با احساسات قوی بوده اید، اما امروز در فضای دیگری سیر می کنید. توصیه می کنیم از هنر بهره بگیرید و احساس درون خود را توسط آن بیان کنید. زمانی که فردی برای مشورت و همدلی وجود ندارد، روی آوردن به هنر باعث آرامش شما خواهد شد. می توانید هر چه در دل دارید را بر روی کاغذ بیاورید؛ نوشتن یا نقاشی کردن، فرقی نمی کند. از طرف دیگر، اگه به ایجاد تغییر در زندگی عاطفی خود فکر می کنید، بهتر است امروز دست به کار شوید و پس از مشورت با شرک زندگی خود کلید یک تغییر مثبت را بزنید.

دی

امروز به همه چیز نوعی نگرش عاطفی پیدا کرده اید؛ چه در رابطه عاطفی و چه در محیط کار این احساس به شما دست داده است که باید با همه با لطافت برخورد کنید. اما هیچ وقت این جمله را از قلم نیاندازید: دیگران را آن گونه که هستند ببینید، نه آن گونه که دوست دارید! فرورفتن در خیال پردازی به شما ضربه خواهد زد. بنابراین در جهت زندگی خود تعادل داشته باشید. این را هم بدانید که یک نفر از دور شما را زیر نظر دارد، مراقب رفتارهای خود باشید، چراکه این فرد ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند.

بهمن

با اینکه برای پیدا کردن شغلی مناسب بسیار کوشش کرده اید، اما هنوز موقعیت خوبی پیش روی شما قرار نگرفته است. به یاد داشته باشید که باید بیشتر و بیشتر کوشش کنید، چراکه بدون کوشش فراوان نتیجه ایده آلی به دست نخواهید آورد. در این راه ناامید نشوید، چراکه امید کلید پیروزی شماست. از طرف دیگر، گفتگو کردن نقش مهمی در ثبات رابطه عاطفی شما دارد، بنابراین ابتدا خوب با یکدیگر حرف بزنید و خواسته های خود را بدون ترس و با صداقت بیان کنید.

اسفند

شرایطی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که رابطه دوستی میان شما و یکی از دوستانتان را بسیار قوی تر از قبل می کند. ممکن است که در نگاه اول این اتفاق کمی هم ناراحت کننده باشد، اما نتایج مفید آن بعدها معین خواهد شد. زندگی را ساده درنظر بگیرید تا موقعیت ها ساده تر جلوه کنند. خودتان را بیش از حد لزوم وارد جزییات نکنید، این جزییات بی اهمیت هستند. در این شرایط نه تنها تمرکز فکری شما از لین خواهد رفت، بلکه مجموعه قدرت تمرکز شما نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

منبع: setare.com
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1114

به "فال روزانه چهارشنبه 14 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 14 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید