فدراسیون فوتبال خبر خودش را تکذیب کرد؛ مهدوی کیا سرمربی نشد!

به گزارش تور کانادا، حدود یک ساعت قبل فدراسیون فوتبال در خبری غیرمتتظره بیان کرد با تصویب اعضای هیات رئیسه، مهدی مهدوی کیا به اسم سرمربی تیم ملی انتخاب شد و شهاب الدین عزیزی خادم مسئولیت عقد قرارداد با این مربی را برعهده دارد.

فدراسیون فوتبال خبر خودش را تکذیب کرد؛ مهدوی کیا سرمربی نشد!

در متن منتشر شده از سوی فدراسیون ابهام عظیمی وجود داشت چرا که هیچ اشاره ای نشده بود که آیا مهدوی کیا این سمت را پذیرفته است یا خیر و از طرفی معمولا ابتدا توافق حاصل می گردد و در ادامه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال آن را رد یا تایید می نماید.

با گذشت یک ساعت از این اطلاع رسانی، فدراسیون فوتبال این خبر را اصلاح کرد و فقط از مذاکره با مهدوی کیا اطلاع داد!

سایت فدراسیون فوتبال با اصلاح تیتر خبر مهدوی کیا سرمربی تیم ملی امید شد به مذاکره فدراسیون فوتبال با مهدوی کیا برای راهنمایی تیم امید نوشت: در پی برگزاری نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال، مذاکره با مهدوی کیا جهت راهنمایی تیم ملی فوتبال امید شروع می گردد. با تصویب اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، مقرر شد تا فدراسیون فوتبال مذاکره خود را با مهدی مهدوی کیا به اسم سرمربی تیم امید شروع کند. به رییس فدراسیون این اختیار داده شد که فرایند قرارداد با ایشان در دستور کار قرار گیرد.

شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال گفت: مذاکراتی با آقای مهدی مهدوی کیا در چند روز گذشته انجام دادیم و در خصوص مسائل مربوط با تیمهای پایه و امید صحبت های مهمی انجام شد. به همین ترتیب با توجه به در پیش بودن مرحله مقدماتی انتخابی المپیک (این مسابقات ارتباطی به المپیک ندارد!) توافقات اولیه به صورت کلی با آقای مهدوی کیا انجام و قرار شد با توجه به قراردادی که او با باشگاه هامبورگ دارد، بعد از صحبت نهایی با مسوولان این باشگاه، برنامه جامع خودشان را برای ساماندهی تیم های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک به فدراسیون اعلام نمایند.

عزیزی خادم اضافه کرد: احتمالا در صورت توافق نهایی، دستیاران آلمانی در کادر ایشان حضور خواهند داشت. ما امیدواریم شرایط برای این همکاری که منشا اتفاقات مثبت و عظیم برای فوتبال ایران خواهد بود هرچه زودتر با توافق مهیا گردد که جزییات این مذاکرات و برنامه ریزی به زودی اعلام می گردد.

دیگر نکته جالب توجه در این خبر، اشاره عزیزی خادم به مرحله مقدماتی انتخابی المپیک است؛ در حالی که مسابقات پیش رو هیچ ارتباطی به المپیک ندارد و در دوره پیش رو یعنی مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا 2022، هیچ تیمی به المپیک نمی رود و در دوره آینده یعنی در سال 2024 برای المپیک فرانسه این رقابت ها برگزار خواهد شد!

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1230

به "فدراسیون فوتبال خبر خودش را تکذیب کرد؛ مهدوی کیا سرمربی نشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال خبر خودش را تکذیب کرد؛ مهدوی کیا سرمربی نشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید