فستیوال های بارسلون

به گزارش تور کانادا، فستیوال‌هایی که در شهر بارسون اسپانیا برگزار می‌گردد، موزه‌های زنده، همراه با رقص و رنگ هستند که در آن‌ها می‌توانید توجه به زیبایی‌های سنت و فرهنگ این دنیای رو به جهانی شدن را بازدید نمایید. در این مقاله به معرفی بهترین فستیوال‌های شهر بارسلون پرداخته‌ایم.

فستیوال های بارسلون

روز ملی کاتالونیا

یازدهم سپتامبر را در اسپانیا، به خاطر سقوط بارسلون در سال 1714، روز ملی کاتالونیا نام داده‌اند. در کشور اسپانیا مخصوصا شهر بارسلون در این روز به جشن و پایکوبی می‌پردازند.

فستیوال مرسه

فصل تابستان در بارسلون به معنی کنار هم بودن در سواحل، خوردن تاپاس و سانگریا و قدم‌ زدن‌های آخر شب است. اگر آخرین هفته فصل تابستان را برای همراهی با تور اسپانیا ارزان انتخاب کردید، به شما توصیه می‌کنیم با فستیوال مرسه همراه شوید. بزرگترین جشنواره‌ شهر بارسلون به فستیوال سرمه از تاریخ 24 سپتامبر و طی چهار روز شلوغ و پرهیاهو برگزار می‌گردد. در این چهار روز، شهر شبیه یک جشن خیابانی تمام‌نشدنی شده و کنسرت‌های رایگان گرفته تا رقص‌های دسته‌جمعی و آتش‌بازی‌های هیجان‌انگیز در خیابان‌ها، میدان‌ها، موزه‌ها و پارک‌ها در انتظار شما هستند.

روز سنت خوردی

این جشن روز 23 آوریل برپا شده و برای مردم اسپانیا مانند ولنتاین به شمار می‌رود. قبل از رسیدن این جشن که یکی از محبوب‌ترین جشن‌های کشورهای اسپانیا است، ناشران کتاب‌های تازه چاپ می‌کنند و خیابان لارامبلا پر از دکه‌های چوبی گل‌فروشی می‌گردد.

فستیوال سونار

این فستیوال در شهر بارسلون یکی از فستیوال‌های موسیقی معمولی در شهر بارسلون می‌باشد و چند روز از ماه ژوئن هر سال، شب و روز در سونار به جشن و پایکوبی می‌پردازند.

روز سنت خوان

جشن نیمه تابستان، هر سال در روز 24 ژوئن آغاز شده و برنامه‌های آتش‌بازی آن تا صبح ادامه دارند. این جشن یکی از بهترین جاذبه‌های تور اسپانیا ارزان است.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 233

به "فستیوال های بارسلون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فستیوال های بارسلون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید