تور ارزان برزیل: مرگ ناگهانی هالک برزیلی؛ دلیل مرگ چه بود؟

به گزارش تور کانادا، اگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید، احتمالا چشم تان به والدیر سگاتو خورده است. بدنسازی برزیلی که عضله هایی غیر طبیعی داشت. او این عضله ها را با تزریق روغن های خطرناک به بدن اش به وجود آورد و همین اقدام خطرناک اش حالا باعث مرگ او در 55 سالگی شده است.

تور ارزان برزیل: مرگ ناگهانی هالک برزیلی؛ دلیل مرگ چه بود؟

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، والدیر سگاتو که در فضای مجازی به هالک برزیلی مشهور بود، از سال ها قبل تزریق روغن کشنده سنتول به ماهیچه های خود را شروع کرد. او با این روش توانست به آرزوی دیرینه اش یعنی داشتن عضلات دوسر بازو، سینه ها و پشت غول پیکر برسد و در فضای مجازی نام و رسمی برای خودش دست و پا کند.

او چند سال قبل در تبادل نظر با رسانه ها گفته بود که برای رسیدن به این ماهیچه ها و عضله ها از آرنولد شوارتزنگر و شخصیت های تخیلی ای مانند هالک الهام گرفته است. سگاتو بعلاوه گفته بود که مردم من را همواره هالک، شوارتزنگر و هیمن صدا می نمایند و من این را دوست دارم.

هالک برزیلی در سال 2016 هم به دیلی میل گفته بود: عضلات دوسر بازویم را دو برابر نموده ام، اما هنوز هم می خواهم بزرگتر باشم.

این در حالی است که شش سال پیش پزشکان، به این فرد بومی سائوپائولو هشدار داده بودند که در صورت ادامه تزریق روغن سنتول، با قطع عضو یا حداقل آسیب عصبی و تغییر شکل اندام ها روبرو خواهد شد.

طبق گفته محققان، سینتول معمولا از مخلوط روغن، بنزیل الکل و لیدوکائین به دست می آید و تزریق آن می تواند باعث آسیب اعصاب، آمبولی ریه، انسداد شریان ریوی، سکته قلبی، سکته مغزی و عوارض عفونی گردد.

این بدنساز برزیلی در تیک تاک حدود 1 میلیون و 700 هزار دنبال نماینده دارد و ستاره این شبکه اجتماعی محسوب می گردد.

دلیل مرگ هالک برزیلی چه بود؟

در خصوص دلیل مرگ والدیر سگاتو یا همان هالک برزیلی هم همسایه های او گفته اند که ساعت 6 صبح او خودش را به سختی به پنجره آن ها را رسانده و تقاضای یاری نموده است. یکی از همسایه ها می گوید که در واقع او در روز مرگش برای تنگی شدید تنفس از آن ها تقاضای یاری نموده و گفته است: به من یاری کن، یاریم کن، چون دارم می میرم.

به گزارش نیویورک پست، او سپس به یک مرکز پزشکی منتقل شد، اما در پذیرش زمین خورد و به نظر می رسید که دچار حمله قلبی شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1401 بروزرسانی: 14 مرداد 1401 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1625

به "تور ارزان برزیل: مرگ ناگهانی هالک برزیلی؛ دلیل مرگ چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: مرگ ناگهانی هالک برزیلی؛ دلیل مرگ چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید