نصیری: حضور هلال احمر در اپلیکشن شاد ، 1400 خانه داوطلب در روستاها برای آموزش فعال هستند

به گزارش تور کانادا، سخنگوی سازمان هلال احمر گفت: ما در حوزه آموزش همگانی نگاهمون استفاده حداکثری از همه ظرفیت های موجود است و به همین دلیل در شاد فعال شدیم.

نصیری: حضور هلال احمر در اپلیکشن شاد ، 1400 خانه داوطلب در روستاها برای آموزش فعال هستند

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

نصیری سخنگوی سازمان هلال احمردر تبادل نظر با خبرنگار اجتماعی تور کانادا، درخصوص فعالیت های این نهاد برای دانش آموزان گفت: ما در حوزه آموزش همگانی نگاهمون استفاده حداکثری از همه ظرفیت های موجود است.

وی ادادمه به طور مثال یه ظرفیت صداوسیما است و یا یک ظرفیت دیگر اپلیکشن روبیکا می باشد یا مهمترین راه ارتباطی با دانش آموز اپلیکشن شاد است و تقریبا در همه این اپلیکشن ها درگاه هلال احمر را مشاهده می کنید.

نصیری بیان نمود: البته طر هایی مانند نذر آب داریم که شاد یا صداوسیما نیست و یکی از ارکان خدمات آب رسانی است، اما موضوع دوم که رکن اصلی هم است مساله آموزش چهره به چهره و همگانی به دانش آموزان است و سوم اینکه ما بالغ بر 1400 خانه داوطلب در هلال احمر داریم که در جوامع روستایی حضور دارند.

وی ادامه داد: یکی از سیاست های قطعی ما توسعه این خانه های هلال است و به افق 30 هزار خانه فکر می کنیم که هم در مساله تاب آوری و حوادث یاری کنیم هم این الگوی آموزش راتوسعه بدهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 581

به "نصیری: حضور هلال احمر در اپلیکشن شاد ، 1400 خانه داوطلب در روستاها برای آموزش فعال هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیری: حضور هلال احمر در اپلیکشن شاد ، 1400 خانه داوطلب در روستاها برای آموزش فعال هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید