واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات

به گزارش تور کانادا، دانشکده پست و مخابرات به کارآفرینان و شرکت های نوپای فعال در عرصه آموزش فضای کار اشتراکی واگذار می نماید.

واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تور کانادا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دانشکده پست و مخابرات به کارآفرینان و شرکت های نوپای فعال در عرصه آموزش فضای کار اشتراکی واگذار می نماید.

براساس این گزارش ، در فراخوان واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات آمده است: این دانشکده با تمرکز بر الگوهای نوین آموزشی به دنبال حمایت از رشد کسب و کارهای نوین و توسعه مهارت های دیجیتال برای افزایش اشتغال است.

گفتنی است ، دانشکده پست و مخابرات بر حمایت و توسعه نوآوری در حوزه آموزش های تخصصی به وسیله تهیه نرم افزارهای آموزش تعاملی در حوزه فناوری های دیجیتالی نوظهور (نظیرIOT ؛ بلاکچین؛ داده های عظیم؛ هوش مصنوعی؛ رباتیک و غیره) تاکید دارد. از این رو در نظر دارد نسبت به فراهم کردن فضای کار اشتراکی برای نیروهای جوان و متخصص در قالب تیم های استارتاپی (تا سه نفر) از ایده های نو حمایت کند.

علاقمندان می توانند تا اول تیر 99 مدارک خود را اعم از رزومه، آخرین مدرک تحصیلی اعضای گروه، تصویرکارت ملی و یک عدد عکس 43 پس از مراجعه به وبسایت دانشکده به نشانی www.ictfaculty.ir فرم تکمیل فرم ارائه ایده خود را تکمیل نمایند و به همراه تصویر مدارک به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

گفتنی است ، دانشکده پس از دریافت و آنالیز مدارک فوق در کمیته احراز صلاحیت، 4 مورد از بهترین و عملیاتی ترین ایده های دریافتی را انتخاب و مطابق قرارداد تنظیمی بین طرفین و مطابق قوانین و ضوابط عمومی مربوطه، در مدت معین شده در قرارداد، به تیم های منتخب اجازه حضور و فعالیت در دانشکده را صادر می نماید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 550

به "واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان در دانشکده پست و مخابرات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید