پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

به گزارش تور کانادا، مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه ریزی جهت پایش مستمر و بازدیدهای میدانی جهت آنالیز نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در جزیره قشم در ایام نوروز اطلاع داد.

پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

ضرغام احمدوند ادامه داد: هدف از این بازدیدها پایش امکانات و تجهیزات موجود و همچنین آنالیز شرایط ارائه خدمات به گردشگران می باشد.

وی در ادامه بر آمادگی کامل نیروهای نظارتی این مجموعه به منظور خدمات شایسته به گردشگران و مسافران نوروزی تأکید کرد و اضافه نمود: در این بازدیدها، نیروهایی از کمیته های مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز قشم نیز حضور خواهند داشت.

به گفته رییس حراست در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم؛ با استفاده از تجارب کسب شده برای برنامه ریزی و شیوه ارائه خدمات، می توان در آینده برای رسیدن به اهداف و استقبال شایسته تر از گردشگران آماده شد.

شایان ذکر است، ستاد اجرایی خدمات سفر یک تشکل کشوری است. این ستاد از 9 کمیته در جنبه های مختلف خدمت رسانی تشکیل شده که شامل؛ کمیته های حمل و نقل، خدمات شهری و روستایی، اطلاع رسانی، تبلیغات-امور فرهنگی و فضای مجازی، پشتیبانی و امور اجرایی، برنامه ریزی و آمار، نظارت- تنظیم بازار- ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، بهداشت-سلامت، خدمات انتظامی-امنیتی و ترافیک و اسکان و رفاه می گردد.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1083

به "پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید