یادداشت معزی در آخرین روز مسئولیت در دولت

به گزارش تور کانادا، تهران (پانا) - علیرضا معزی در آخرین روز کاری به اسم معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دولت دوازدهم در یادداشتی آنچه در این هشت سال گذشت، روایت نموده است و گفت که بالاخره امروز به طور رسمی، مسؤولیتم در دفتر رئیس جمهوری انتها یافت.

یادداشت معزی در آخرین روز مسئولیت در دولت

به گزارش ایرنا، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دولت دوازدهم در یادداشتی نوشت: گرچه در این هشت سالی که گذشت نقطه شروع و سرانجام مسؤولیتم در معاونت دفتر رئیس جمهور بود اما دوره طولانی تر خدمتم، در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت سپری شد؛ جایی که کوشش شد از مجموعه ای دور از فضای عمومی به پایگاه ارتباط قوه مجریه با افکار عمومی بدل گردد، دبیرخانه ای برای همگرایی و هم افزایی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی. در 1398 و در سرانجام فعالیتم، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نه یک سازوکار بروکراتیک منزوی و که به روابط عمومی ای پویا برای تبیین فعالیت های دولت تبدیل شد؛ روابط عمومی ای که نه از کنش رسانه ای پرهیز داشت و نه در دفاع از دستاوردهای دولت دارای لکنت بود.

شروع مسؤولیتم در معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور هم همزمان با پاییز و زمستان تلخ و حیرت آور 98 بود؛ روزگاری سخت برای گفتن و شنیدن، ایامی که افکار عمومی عمیقا نگران ایران بود و مضطرب آینده اش. ارتباطات و اطلاع رسانی در هر شرایطی توقف ناپذیر است چه در روزگار صلح و رونق و رشد و چه در دوران جنگ و تحریم و آزردگی؛ تفاوت عظیم اما در این است که گاه می گردد به سادگی از امید اطلاع داد و گاهی به دشواری. حضور پررنگ تر در فضای شبکه، واکنش به هنگام، شفاف و دقیق تر به رخدادهای مرتبط با رئیس جمهور و حوزه مرتبط با ریاست جمهوری و بعلاوه بهره گیری از محتوای چندرسانه ای برای بیان روشن تر و گویاتر مواضع و رویکردها در فضای عمومی، عمده اهدافم در این مدت بود. از مهر 98 به این سو، تقریبا تمام دوره مسؤولیتم روزگار بحران بود. دولت در دوره سخت و صعب اداره کشور، نقد و اعتراض را حتی نسبت به رئیس جمهور، حق مسلم شهروندان می دانست و در این مدت جز به بی انصافی ها، بدزبانی ها و تهمت های صاحبان تریبون ها پاسخ داده نشد و اعتراض شهروندان، بی چون و چرا محترم شمرده شد و این کمترین وظیفه دولتمردان بود در برابر تاب آوری و صبر رشک برانگیز مردم.

در سرانجام دوره مسؤولیت، از جنابان آقایان دکتر نهاوندیان و دکتر واعظی رؤسای دفتر رئیس جمهوری در دولت های یازدهم و دوازهم به جهت حسن اعتمادشان و از تمام همکاران شایسته ام در معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت قدردانی می کنم و از لطف و محبت تمامی خبرنگاران و اهالی رسانه های کشور و فعالان شبکه های اجتماعی سپاسگزاری می نمایم و بابت قصورها و کمبودهای احتمالی در فرایند کارها در این هشت سال حلالیت می طلبم. در عین حال برای مسؤولان حوزه اطلاع رسانی و ارتباطات دولت سیزدهم، صمیمانه آرزوی موفقیت دارم و صادقانه امیدوارم که پیغام آور همیشگی رویدادهای خوب و خبرهای خوشایند برای وطن باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1302

به "یادداشت معزی در آخرین روز مسئولیت در دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یادداشت معزی در آخرین روز مسئولیت در دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید