کاراته

سارق خانه قهرمان آسیا را خالی کرد، مدال طلای مربی تیم ملی را بردند

به گزارش خبرنگاران، در جریان تعطیلات نوروزی سعید فرخی عضو کادر فنی تیم ملی و یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران شب هنگام برای پیاده روی از منزل خارج شده و در بازگشت با خانه ای خالی روبرو شد.

15 خرداد 1401

عکس تازه از هانیه غلامی

هانیه غلامی در عروسی لباس زیبایی داشت که بر سر زبان ها افتاد.

25 فروردین 1401

تجلیل از مقام هنری عباس رحیمی در مؤسسه فرهنگی اکو

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این مراسم که اجرایش بر عهده داریوش کاردان بود، سخنرانان پیرامون جایگاه هنر خوشنویسی در جهان و اهمیت سبک نگارینه خط به ایراد سخن پرداختند.

16 اسفند 1400

آخرین اقدامات اجرا شده پیرامون ورزشکار دوپینگی برای المپیک

به گزارش خبرنگاران، نصرالله سجادی در مورد دوپینگ ملی پوش کاراته و جلسه ای که امروز در این زمینه برگزار خواهد شد، گفت: ما نامه ای نوشته ایم و منتظریم پاسخ ما را بدهند. ما وکیل گرفتیم، آقای وثوقی وکیلی هستند که به این موضوع رسیدگی می نمایند.

20 تیر 1400

اردونشینان کاراته ایران معرفی شدند

تهران (پانا) - مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته ایران با رعایت پروتکل های بهداشتی از فردا چهارشنبه 3 دی مجموعه ورزشی انقلاب تهران شروع خواهد شد.

9 بهمن 1399

صبا شایسته درگذشت

پس از فوت ونوس نوری (زرین خاک) دوچرخه سوار اهل تهران و سپس زهرا روستا کاراته کای اهل داراب فارس، یک ملی پوش اسبق قایقرانی به جمع درگذشتگان 3 روز اخیر ورزش پیوست.

19 مرداد 1399

باقری: می توانم در قزاقستان روی سکو بروم

ملی پوش کاتای انفرادی بانوان کاراته گفت: از ابتدا نگاهم به قهرمانی آسیا بود و برای این میدان تمرین می کردم و می توانم در رقابت های قهرمانی آسیا روی سکو بروم.

8 فروردین 1399

پیگیری هفته چهارم سوپر لیگ کاراته از روز پنجشنبه

هفته چهارم سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور از صبح روز پنجشنبه پیگیری خواهد شد.

2 فروردین 1399