اخبار مجلس

خبرنگاران پژمانفر: قرارداد ویلموتس جهت قانونی خود را طی نکرده است

تهران- خبرنگاران- رییس کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه عقد قرارداد با سرمربی سابق تیم ملی، مطرح نمود: هیات رییسه فدراسیون 8 روز پس از انعقاد قرارداد در جریان مفاد قرارداد ویلموتس قرار گرفته است.

21 مهر 1399

خبرنگاران تقسیمات کشوری مهمترین بستر برای توانمند سازی مناطق محروم است

تهران- خبرنگاران- مدیر کل تقسیمات کشوری با بیان نقش نظام مطلوب تقسیمات کشوری در توسعه پایدار و متوازن کشور، گفت: تقسیمات کشوری مهمترین بستر برای توانمند سازی مناطق محروم است

18 مهر 1399

استفاده از ظرفیت 50 درصد از اراضی دولتی برای ساخت مسکن کارکنان جهاد کشاورزی

اورنگی گفت: پس از تصویب مصوبه اخیر هیات دولت مبنی بر واگذاری 50 درصد از اراضی دولت به طرح مسکن ملی این تقاضا را داریم که از این پتانسیل به صورت حداکثری برای وزارت جهاد کشاورزی استفاده گردد.

13 مهر 1399

گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت چه کسی است؟

خبرنگاران : با عدم رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به مدرس خیابانی برای سکانداری وزارت صنعت، رئیس جمهور 3 ماه فرصت دارد فرد دیگری را به عنوان گزینه پیشنهادی برای وزارت صنعت به مجلس معرفی کند.

11 مهر 1399

خبرنگاران افزایش هزینه اینترنت، زندگی مردم در شرایط شیوع ویروس کرونا را، با مشکل روبرو می نماید

تهران- خبرنگاران- نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش تعرفه اینترنت همراه و عدم بازگشت قیمت ها به حالت سابق گفت: نباید با افزایش هزینه اینترنت، زندگی مردم در شرایط شیوع ویروس کرونا با مشکل روبرو گردد.

9 مهر 1399

اعتبارنامه تاجگردون در انتظار رای نمایندگان؛ مجلس در جهت پایبندی به قانون

رای گیری یا عدم رای گیری درباره اعتبارنامه تاجگردون به یکی از شبهات این روزهای فضای سیاسی تبدیل شده که به نظر می رسد مجلس طبق روال قبلی و مرّ صریح قانون عمل خواهد نمود.

17 شهریور 1399

مجوز استفاده از داروی مورد علاقه ترامپ برای درمان کرونا در آمریکا لغو شد

سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز استفاده از داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماری کووید-19 را به دلیل عوارض جانبی خطرناک این دارو لغو کرد.

28 مرداد 1399

ضرورت پرداخت کامل ودیعه خودروهای طرح پیش فروش یک ساله

خبرنگاران: معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای بر لزوم پرداخت کامل وجه معین شده برای هر خودرو به عنوان ودیعه پیش فروش یک ساله محصولات تاکید نمود.

24 مرداد 1399

تنش ها در هنگ کنگ و تاثیر آن بر دلار و بازارهای جهانی

خبرنگاران: اعتراضات در هنگ کنگ باعث شد تا ارزش دلار افزایش یافته و یوآن چین افت کند.از طرفی بیشتر شاخص های بورسی مهم دنیا صعود محسوسی را تجربه کردند در حالیکه علی رغم جهش سهام آمریکا،سهام آسیا اقیانوسیه افت کردند.

8 مرداد 1399

لایحه جنجالی امنیت ملی مربوط به هنگ کنگ در مجلس چین تصویب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شینهوا، مجلس چین لایحه امنیت ملی مرتبط با هنگ کنگ را تصویب کرد.

8 مرداد 1399

گزارش گم شدن 4.8 میلیارد دلار 4200 تومانی قدیمی و رسیدگی شده است

دادستانی تهران به گزارش دیوان محاسبات کشور واکنش نشان داد و گفت: به این تخلفات رسیدگی شده و بعضی هم در حال رسیدگی است.

24 خرداد 1399

دوره های آموزشی پادگان ها تعطیل می شود؟

فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران گفت: با وجود حضور تیم های بهداشتی ما در پادگان ها، پیشنهاد داده ایم که دوره های آموزشی سربازان فعلا برگزار نشود.

9 خرداد 1399

دولت گاز را تا 3 ماه رایگان کند ، تعطیلی برای کرونا به اثبات رسیده است؛ تجربه دنیا را نادیده نگیریم

رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه نباید تجربه دنیا در مقابله با کرونا را نادیده بگیریم، از دولت خواست تا سه ماه آینده گاز را رایگان در اختیار مردم بگذارد.

6 خرداد 1399

خبرنگاران مناطق گردشگری آستانه اشرفیه در روز طبیعت خلوت و همکاری مردم مطلوب بود

فرماندار آستانه اشرفیه گفت: امروز در روز طبیعت، شرایط مناطق گرشگری و تفریحی در این شهرستان به جهت عدم حضور گردشگران و مسافرین مطلوب وهمکاری مردم در اجرای توصیه ها به عدم خروج از منزل در روز طبیعت مطلوب بود.

1 خرداد 1399

تشدید نظارت بر تعطیلی اماکن تفریحی گردشگری در روز طبیعت

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا و به منظور قطع موثرتر زنجیره انتقال کرونا از سوی دولت، کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی بیانیه ای را مبنی بر تشدید نظارت بر تعطیل...

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تعرفه عوارض و بهای خدمات شهری قم تا اردیبهشت 99 تمدید شد

قم-خبرنگاران- در یکصد و سی و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم که عصر امروز به ریاست عبدالله جلالی برگزار گردید، جهت کاهش مراجعه حضوری شهروندان و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری قم تا سرانجام اردیبهشت سال آینده تمدید...

30 فروردین 1399

کدام آپارتمان های تهران مشمول مالیات سالانه می گردد؟

خبرنگاران: مالکان خانه های لاکچری در صورت تصویب نهایی بودجه سال 99، مشمول مالیات سالانه می شوند.

30 بهمن 1398

دولت و مجلس به درآمد های موهوم دل نبندند، چهار ایراد لایحه بودجه 99

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: در مقام بستن بودجه، هزینه ها قطعی است و درآمد ها محتمل، پس اتکا به درآمد های موهوم باعث می گردد که هزینه ها انجام گردد بدون اینکه درآمد ها محقق گردد.

21 بهمن 1398

آگاهی به دانشجویان درباره آثار حقوقی آیین نامه مقابله با تقلب علمی ضروری است

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: مطلعی دادن درباره جزئیات آیین نامه مقابله با تقلب علمی ضروری است؛ چرا که هنوز همه افراد نسبت به این موضوع و آثار حقوقی آن مطلع نیستند.

20 بهمن 1398

شکایت ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه بین المللی ورزش

به گزارش خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه ترین اقدام خود چهار باشگاه ایرانی را از میزبانی در دیدارهای پیش روی لیگ قهرمانان محروم و تاکید نموده است که نمایندگان کشورمان باید در زمین بی طرف برابر حریفانشان به میدان بروند.

18 بهمن 1398
تعداد: (21)