امتحانات دانشگاه صنعتی نوشیروانی از 5 تیرماه شروع می گردد

به گزارش تور کانادا، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی از برگزاری امتحانات انتها ترم جاری از 5 تیرماه اطلاع داد.

امتحانات دانشگاه صنعتی نوشیروانی از 5 تیرماه شروع می گردد

سیدمحمود ربیعی، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور کانادا گفت: کلاس های غیرحضوری دانشگاه صمعتی نوشیروانی به مدت یک هفته و ارائه دروس به صورت غیر حضوری تا 99/3/28 تمدید شد.

ربیعی اظهار داشت: آغاز امتحانات انتهای نیمسال از روز پنج شنبه 5 تیرماه 99 می باشد. برگزاری امتحانات به صورت حضوری و غیر حضوری (در صورت موافقت استاد درس) است.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در خصوص برگزاری دروس آزمایشگاهی، کارگاهی و بخش عملی دروس نظری-عملی عنوان نمود: کلیه دروس آزمایشگاهی، کارگاهی برای دانشجویان بومی و غیربومی که احتیاج به خوابگاه ندارند از 17/3/99 لغایت 28/3/99 برگزار می شود. همچنین برگزاری دروس عملی برای دانشجویانی که به خوابگاه احتیاج دارند، متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی در خصوص زمان برگزاری امتحان دروس عملی اضافه نمود: برای دانشجویان بومی و غیربومی که احتیاج به خوابگاه ندارند، امتحان دروس عملی پس اتمام دروس مربوطه و تا 29/3/99 انجام می گیرد. همچنین امتحان دروس عملی برای سایر دانشجویان متعاقبا اعلام می شود.

ربیعی گفت: مهلت حذف درس و نیمسال آموزشی تا تاریخ 21 خرداد می باشد. لازم به ذکر است که کلاس های برطرف اشکال نیز

از تاریخ 17 خردا تا 4 تیر به همراه عدم اجبار دانشجو در کلاس برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در خصوص زمان برگزاری امتحان جامع دانشجویان دکتری تشریح کرد: امتحان جامع دانشجویان دکتری بعد از انتها امتحانات نیمسال جاری و در مرداد ماه برگزار خواهد شد. همچنین در حال حاضر امکان استفاده از سرای دانشجویی (خوابگاه)، سالن های غذاخوری و بوفه میسر نمی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 523

به "امتحانات دانشگاه صنعتی نوشیروانی از 5 تیرماه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشگاه صنعتی نوشیروانی از 5 تیرماه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید