بازار آخر هفته چاتوچاک در تایلند

به گزارش تور کانادا، بازار 35 هکتاری آخر هفته چاتوچاک در تایلند یک مکان با 8000 غرفه فروشگاهی مختلف می‌باشد. در یک آخر هفته معمولی حدود 200000 هزار گردشگر به این منطقه سفر می‌کنند تا اقلام مورد نیاز خود را با قیمت‌هایی ارزان خریداری کنند.

بازار آخر هفته چاتوچاک در تایلند

فروشندگان این بازار در تایلند معتقدند که تقریبا هر چیزی در این محل یافت می‌گردد و قیمت همه آنها در حراج قرار نگرفته است. هر چند بازار آخر هفته چاتوچاک مکان خوبی برای چانه زنی است، اما هر چه می‌توانید از مهارت‌های خود استفاده کنید. اگر احساس کردید جنسی قیمت بالایی دارد، راه خود را به سمت بیرون مغازه تغییر دهید. در این صورت یا فروشنده قیمت پایین‌تری به شما پیشنهاد می‌دهد یا در غیر این صورت همان جنس را در مغازه‌ای دیگر پیدا خواهید کرد.

لباس اغلب اجناس بازار آخر هفته چاتوچاک را تشکیل می دهد و از بخش 8 آغاز می‌گردد و تا همه بخش‌های زوج تا شماره 24 ادامه پیدا می‌کند. بخش 5 و 6 لباس‌های خرده فرهنگ‌های جوانان تایلندی، از پانک تا کاوبوی را به فروش می‌رسد. بخش های 12 و 14، مختص هیپ هاپ و مد اسکیت است. برخی برندهای مستقل را می توان در بخش 2 و 3 پیدا کرد، در حالی که لباس های سایز توریست ها در بخش های 8 و 10 به چشم می‌خورند. چندین مغازه در بخش 24 و 26، جواهرات نقره و سنگ های نیمه قیمتی تراش نخورده را به فروش می رسند.

شب های جمعه از ساعت هشت تا نیمه شب، فروشندگان با باز کردن فروشگاه های خود در بازار آخر هفته چاتوچاک اقلام مختلفی مانند لباس، لوازم جانبی و مواد غذایی را به فروش می رسانند. چند فروشنده نیز صبح ها در روزهای هفته مغازه های خود را باز می کنند که بیشتر فروشنده گل و گیاه هستند. بازار سبزیجات روزانه و بازار گل و گیاه در مقابل ضلع جنوبی بازار قرار گرفته است. برای تجربه یک سفر پر جاذبه و ارزان با تور لحظه آخری تایلند همراه شوید.

انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 211

به "بازار آخر هفته چاتوچاک در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار آخر هفته چاتوچاک در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید