به دلیل شکایت دستیار سابق فرهاد مجیدی؛ پنجره نقل و انتقالاتی استقلال دوباره بسته شد

به گزارش تور کانادا، خبرگزاری خبرنگاران- شکایت میلیسیچ لکیچ، مربی سابق استقلال باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم شد.

به دلیل شکایت دستیار سابق فرهاد مجیدی؛ پنجره نقل و انتقالاتی استقلال دوباره بسته شد

به گزارش خبرنگاران، فصل پیش و زمانی که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد، میلیسیچ لکیچ را به کادر فنی این تیم افزود اما او به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از این تیم جدا شده و به فیفا شکایت کرد. حالا حکم این مربی صادر شده و استقلال به خاطر این حکم از 2 پنجره جابجاییی محروم شده است. لازم به ذکر است وکیل این مربی، وکیل شفر و هروویه میلیچ هم هست و باشگاه برای باز کردن پنجره جابجاییی باید با این وکیل سختگیر مذاکره کند. واضح است به محض واریز پول پنجره استقلال باز خواهد شد و این باشگاه مسئله ای برای خرید بازیکن نخواهد داشت.

سایت باشگاه استقلال به تصاویر و اسنادی در خصوص پرونده لکیچ منتشر کرد، واکنش نشان داد. به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، متاسفانه در بدو ورود تیم استقلال به کشور پس از صعود مقتدرانه از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا حواشی در خصوص باشگاه و پرونده میلیچیچ مربی سابق استقلال ایجاد شده است که ضروری است توضیحاتی در این خصوص داده گردد:

نامه ای که تصویر آن در فضای مجازی آن هم توسط خبرگزاری که در چند وقت اخیر همیشه در پی ایجاد حواشی برای این باشگاه بوده است، مربوط به تقریبا یکسال قبل بوده است. در این خصوص اختلاف حسابی بین باشگاه و رقم ادعایی مربی سابق استقلال وجود داشت که در نهایت با شکایت ایشان به فیفا مبلغی که ایشان ادعا داشتند اندکی تقلیل یافت و رای اولیه به باشگاه اعلام شد.

باشگاه استقلال نیز طبق قانون در فرصت مشخص درخواست صدور رای تفصیلی را به فیفا گفت که بعد از چندماه رای تفصیلی به باشگاه اعلام شد. در این بین، اختلاف حسابی بین باشگاه استقلال و وکیل آقای میلیچیچ بوجود آمد که به موجب آن این وکیل از بازپرداخت مبلغ 20.000 یورو اضافه پرداختی که به ایشان صورت گرفته بود سر باز زدند و باشگاه استقلال نیز به دنبال این است که این مبلغ به عنوان طلب آقای میلیچیچ از طرف وکیل ایشان مورد محاسبه قرار گیرد و پیگیر ی ها در این خصوص ادامه دارد.

نبوشا لکیچ مربی اهل کشور صربستان در خرداد ماه سال گذشته از تیم فوتبال استقلال جدا و به مسئولان این باشگاه هشدار داد تا مطالبات وی را پرداخت نمایند. لکیچ طی یک نیم فصل از ژانویه 2020 (15 دی ماه) تا ماه می 2020 (سرانجام ماه خرداد سال گذشته) با استقلال قراردادی را به امضا رساند که طبق قرارداد باید ماهانه حقوق 3400 یورو دریافت می کرد.وی در 4 ماه آخر فعالیت خود در استقلال حقوقی ازاین باشگاه دریافت نکرد و رقمی معادل 14 هزار و چهارصد یورو از این باشگاه طلب داشت.

این مربی در خردادماه سال گذشته با ارسال نامه رسمی به باشگاه ضمن ابراز ناراحتی از رفتار باشگاه استقلال که قرارداد وی را نقض نموده خواهان دریافت مطالبتش شد. لکیچ در خرداد ماه سال گذشته به باشگاه استقلال 15 روز وقت داد تا مبلغ مورد نظر را پرداخت کند اما این باشگاه با عدم پرداخت طلب این مربی باعث شکایت وی شد.

حالا با گذشت حدود یک سال از آن نامه این مربی ضمن پیگیری شکایت پنجره جابجاییی استقلال را بست هر چند در این زمینه حق رسیدگی به پرونده و همچنین دیرکرد مطالبات وی نیز باید به لکیچ پرداخت گردد. البته رقم مطالبات این مربی قابل پرداخت است و باشگاه استقلال تا زمان شروع فصل جابجایی می تواند مطالبات وی را پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1157

به "به دلیل شکایت دستیار سابق فرهاد مجیدی؛ پنجره نقل و انتقالاتی استقلال دوباره بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دلیل شکایت دستیار سابق فرهاد مجیدی؛ پنجره نقل و انتقالاتی استقلال دوباره بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید