تجمع جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد مقابل شورای شهر

به گزارش تور کانادا، خبرنگاران: ساعتی پیش جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد مقابل ساختمان شورای شهر تهران تجمع کردند و از اعضای شورای شهر خواهان رسیدگی به حق و حقوق قانونی خود شده اند.

تجمع جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد مقابل شورای شهر

به گزارش خبرنگار اجتماعی تور کانادا، جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد صبح امروز مقابل ساختمان شورای شهر تهران تجمع کردند و خواهان رسیدگی اعضای شورا به مطالبات قانونی خود شدند.آنها مدعی هستند که 10 سال سابقه کاریشان محاسبه نشده است.

این موضوع در صحن شورا مطرح شد و حسن بیادی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تجمع این افراد راهنمایی شده است و در راستای دیر اعلام شدن نرخ کرایه هاست.

اما رسول خادم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در این باره نظر دیگری داشت و گفت:این طور که بیادی می گوید نیست چرا که آنها واقعاً دچار مشکلاتی شده اند و خواهان دریافت حق و حقوق قانونی خود هستند؛ با آنالیز های که صورت گرفته تعیین شد 600 نفر از بازنشستگان شرکت واحد که بیشتر آنها در رده مدیریتی هستند باید نفری 15 میلیون تومان از شرکت واحد دریافت نمایند که جزء حق و حقوق آنها است.

وی ادامه داد: این مسئله در زمان مدیریت قبلی شرکت واحد اتفاق افتاده است و قرار بود سازمان بازنشستگی شهرداری برای بیمه تکمیلی آنها اقدام کند اما با گذشت یک ماه هنوز هیچ اقدامی نکرده است.

براساس این گزارش با توجه به صحبت هایی که میان اعضای شورا صورت گرفت مقرر شد یکی از اعضای شورا به نمایندگی از شورا با آنها صحبت کند اما در نهایت تقوی معاون حقوقی شهرداری تهران با آنها به گفت و گو پرداخت و گفت: مطالبه شما قانونی است که مدیر قبلی آن را اجرایی نکرده اما شهرداری پیگر اجرایی شدن این امر خواهد بود. در نهایت مقرر شد یک نفر به نمایندگی از این جمع درخواست و نام تجمع نمایندگان را ارائه دهد تا روال کار انجام گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 466

به "تجمع جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد مقابل شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع جمعی از مدیران و کارمندان بازنشسته شرکت واحد مقابل شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید